Licenciranje >

Upravni odbor >>
Nadzorni odbor >>

Mirovanje članstva
Inženjerska komora Srbije - Matična sekcija urbanista je sponzor elektronske publikacije o urbanom dizajnu koju možete pogledati na sajtu www.urbandesign.rs
YouTube kanal Komore

:: Naslovna strana > Vesti > DONETE ODLUKE O ZAKLJUČENJU KONAČNOG BIRAČKOG SPISKA ČLANOVA MATIČNE SEKCIJE PROJEKTANATA I ČLANOVA MATIČNE SEKCIJE IZVOĐAČA RADOVA

13.05.2016.
  Obaveštavaju se članovi matičnih sekcija projektanata i izvođača radova da su u skladu sa čl. 3. stav 2. i čl.12. Pravilnika o načinu organizovanja podsekcija br. 1339/1 od 28.03.2016. godine i Odlukama Izvršnih odbora matičnih sekcija projektanata i izvođača radova, izborne komisije za sprovođenje izbora za članove regionalnih odbora podsekcija u matičnim sekcijama projektanata i izvođača radova, doneli odluke o zaključenju konačnih biračkih spiskova članova Matične sekcije projektanata i članova Matične sekcije izvođača radova, dana 13.05.2016. godine.

Inženjerskoj komori Srbije je dana 11.05.2016. godine elektronskim putem dostavljen dopis zaveden pod br. 2028 dana 12.05.2016. godine u kojem se navode činjenice da se u konačnom biračkom spisku članova Matične sekcije projektanata, zaključenom Odlukom izborne komisije br. 1935/1 od 05.05.2016. godine, nalaze članovi Komore kojima je u skladu sa članom 74. Statuta Inženjerske komore Srbije doneto rešenje o mirovanju članstva.

Od strane Sekretarijata Inženjerske komore Srbije, izvršena je naknadna kontrola zaključenih konačnih biračkih spiskova, prilikom čega je utvrđeno da se u konačnom biračkom spisku članova Matične sekcije projektanata nalazi 366 lica, a u konačnom biračkom spisku članova Matične sekcije izvođača radova nalazi 154 lica, kojima je u skladu sa članom 74. Statuta Inženjerske komore Srbije doneto rešenje o mirovanju članstva.

Na osnovu svega navedenog, a u skladu sa odlukama izvršnih odbora matičnih sekcija projektanata i izvođača radova, izborne komisije za sprovođenje izbora za članove regionalnih odbora podsekcija u matičnim sekcijama projektanata i izvođača radova donele su odluke o zaključenju konačnog biračkog spiska članova Matične sekcije projektanata i članova Matične sekcije izvođača radova dana 13.05.2016. godine, a odluke izbornih komisija o zaključenju konačnih biračkih spiskova članova Matične sekcije projektanata i članova Matične sekcije izvođača radova od 05.05.2016. godine stavili van snage.

Izborne komisije za sprovođenje izbora za članove regionalnih odbora podsekcija u Matičnoj sekciji projektanata i Matičnoj sekciji izvođača radova su uskladile dinamiku izbornih radnji u skladu sa članom 12. stav 3. Pravilnika o načinu organizovanja podsekcija br. 1339/1 od 28.03.2016. godine o čemu će blagovremeno biti obavešteni svi članovi Komore.

Konačan birački spisak članova Matične sekcije projektanata i konačan birački spisak članova Matične sekcije izvođača radova, zaključen dana 13.05.2016. godine, možete pogledati ovde.

- Odluku o zaključenju konačnog biračkog spiska članova Matične sekcije projektanata, dana 13.05.2016. godine, možete preuzeti ovde
- Odluku o zaključenju konačnog biračkog spiska članova Matične sekcije izvođača radova dana 13.05.2016. godine, možete preuzeti ovde

19. avgust 2019.

Ponude zaposlenja