:: Naslovna strana > Vesti >39. Konferencija o korišćenju Voda 2010 - Drugo obaveštenje

13.05.2010.
39. Konferencija o korišćenju Voda 2010 - Drugo obaveštenje
  Srpsko društvo za zaštitu voda, Institut za vodoprivredu "Jaroslav Černi", Beograd u saradnji sa "Vujić Valjevo" doo, Valjevo, organizuju 39. Konferenciju o korišćenju i zaštiti voda Voda 2010, koja će se održati od 08. do 11. juna 2010. godine, u hotelu "Divčibare" na Divčibarama.

Za definitivno prijavljivanje učešća za Konferenciju (uključujući i autore) treba OBAVEZNO ispuniti priložene prijave i poslati ih Srpskom društvu za zaštitu voda i Hotelu "Divčibare", Divčibare. Registracija učesnika obaviće se u prijemnoj kancelariji Konferencije. Svi učesnici koji su uplatili kotizaciju dobiće pri registraciji Zbornik radova i prateći materijal. Kotizacija se ne vraća. Prijemna kancelarija Konferencije će raditi u Hotelu "Divčibare", i to:

7. juna od 16:00 - 20:00
8., 9. i 10. juna od 09:00 - 12:00 i od 15:00 - 18:00

Svi učesnici Konferencije, kao i autori, obavezni su da uplate kotizaciju:

Individualni članovi SDZV (koji su izmirili članarinu za 2010. godinu) - 6000,00 dinara
Studenti (uz kopiju potvrde Fakulteta/Univerziteta o upisu na redovne/poslediplomske studije u školskoj 2009/2010. god.) 2500,00 dinara
Ostali učesnici 8000,00 dinara

Kotizaciju treba uplatiti na tekući račun Srpskog društva za zaštitu voda najkasnije do 4. juna 2010. godine. Podaci za plaćanje u dinarima su:

Srpsko društvo za zaštitu voda, Beograd,
Tekući račun: 205-15923-43, Komercijalna banka AD, Beograd
PIB 101602479, Mat.br. 07070730, Šifra delatnosti 91120
SDZV nije obveznik PDV

U slučaju plaćanja u Evrima, molimo da se za potrebne instrukcije obratite Srpskom društvu za zaštitu voda.

Mole se učesnici Konferencije da pri registraciji u prijemnoj kancelariji Konferencije obavezno donesu kopiju virmana o uplaćenoj kotizaciji. Kotizacija se izuzetno može uplatiti na licu mesta.

Svim učesnicima koji su uplatili kotizaciju pripada Zbornik radova u štampanoj i elektronskoj formi, prateći materijali, koktel dobrodošlice, odlazak na ekskurziju i učešće u pratećim aktivnostima skupa.. Svi učesnici koji plate kotizaciju a budu sprečeni da prisustvuju Konferenciji dobiće poštom Zbornik radova i druge materijale nakon održanog Konferencije. Uplaćena kotizacija se ne vraća.

Sve dodatne informacije u vezi Konferencije mogu se dobiti od teh. sekretara Organizacionog odbora Konferencije, Milene Miloradov, Srpsko društvo za zaštitu voda, 11000 Beograd, Kneza Miloša 9/I, soba 105, tel/faks +381 (0) 11 32 41 656.

Program, uslove smeštaja i detaljnije informacije o Konferenciji možete pogledati ovde.

Prijavu učešća i smeštaja za Konferenciju možete preuzeti ovde.

24. novembar 2020.