:: Naslovna strana > Vesti > Četvrta redovna sednica Skupštine Inženjerske komore Srbije

13.03.2007.
Četvrta redovna sednica Skupštine Inženjerske komore Srbije
  Četvrta redovna sednica Skupštine Inženjerske komore Srbije, održaće se u četvrtak, 29. marta 2007. godine, sa početkom u 11,00 časova, u Svečanoj sali Građevinskog fakulteta Univerziteta u Beogradu, Beograd, ul. Bulevar kralja Aleksandra 73/I.

Za Četvrtu redovnu sednicu Skupštine Inženjerske komore Srbije, predložen je sledeći

D N E V N I  R E D

1. Usvajanje Zapisnika sa Treće redovne sednice Skupštine Inženjerske komore Srbije održane 13.aprila 2006.godine.
  2. Usvajanje Izveštaja o radu Nadzornog odbora Inženjerske komore Srbije za 2006. godinu;
  3. Usvajanje Izveštaja o radu Inženjerske komore Srbije u 2006. godini;
  4. Usvajanje Izveštaja o finansijskom poslovanju Inženjerske komore Srbije u 2006. godini;
  5. Izbor predsednika i potpredsednika Upravnog odbora;
  6. Izbor dva člana Upravnog odbora, i to iz Matične sekcije projektanata i Matične sekcije izvođača radova;
  7. Donošenje Odluke o konstatovanju članstva po položaju u Upravnom odboru imenovanih predstavnika Ministarstva za kapitalne investicije;
  8. Donošenje odluka o konstatovanju članstva po položaju u Upravnom odboru predsednika izvršnih odbora matičnih sekcija;
  9. Donošenje Odluke o konstatovanju članstva po položaju u Nadzornom odboru imenovanog predstavnika Ministarstva za kapitalne investicije;
  10. Donošenje Plana i programa rada Inženjerske komore Srbije za 2007. godini;
  11. Donošenje Odluke o članarini za članove Inženjerske komore Srbije u 2007. godini;
  12. Donošenje Odluke o naknadi za izdavanje licenci;
  13. Donošenje Finansijskog plana Inženjerske komore Srbije u 2007. godini;
  14. Ramatranje Izveštaja o radu stalnih radnih tela Skupštine Inženjerske komore Srbije, i to:
        14.1. Komisije za propise;
        14.3. Komisije za informisanje i
        14.4. Komisije za predstavke i predloge.
  15. Razmatranje Izveštaja o radu Suda časti Inženjerske komore Srbije u 2006. godini, sa izveštajima Tužioca i Branioca Komore.

Ukazuje se članovima Skupštine da se saglasno odredbama čl.9. stav 3. i 33. stav 3. Poslovnika o radu Skupštine, predlozi za izmene i dopune Dnevnog reda kao i opštih akata i odluka koje su na predloženom Dnevnom redu, podnose u vidu amandmana pisanim putem najkasnije 48 sati pre održavanja sednice Skupštine Komore, odnosno do 27. marta 2007. godine zaključno do 11 sati. Amandmane dostaviti Sekretarijatu Komore, na adresu: Beograd, ul. Kneza Miloša br.9, ili elektronskom poštom na e-mail: irena@ingkomora.org.yu.

Istovremeno se obaveštavaju svi članovi Skupštine Komore čije je prebivalište van Beograda, da za dolazak na sednicu Skupštine imaju pravo na dnevnicu i naknadu putnih troškova u visini prevoza autobusom ili vozom.

Mole se svi članovi Skupštine Komore da obavezno prisustvuju sednici, a da u slučaju sprečenosti blagovremeno obaveste Sekretarijat Komore na tel: 011-3248-585 i 3248-586 (Svetlana Đorđević).

27. novembar 2020.