:: Naslovna strana > Vesti >Simpozijum 2008.

12.09.2008.
Simpozijum 2008.
  U organizaciji Društva građevinskih konstruktera Srbije, održaće se

Simpozijum 2008. na Zlatiboru
Termin održavanja: od 24. do 26. septembra 2008. godine
Mesto: Zlatibor, hotel "Čigota"

INFORMACIJE

KANCELARIJA - DESK SIMPOZIJUMA 2008.
Kancelarija Simpozijuma nalazi se u holu hotela "Čigota". Kancelarija počinje sa radom 23.09.2008. u 17.00 časova.
Otvaranje Simpozijuma održaće se u velikoj sali hotela "Čigota" u 10 časova, u sredu 24.09.2008. godine.

KOTIZACIJA
Učesnici koji nisu blagovremeno uplatili kotizaciju, mogu je uplatiti na Desku Simpozijuma u hotelu "Čigota" po ceni od 110 eura.
Plaćanje je u dinarskoj protivvrednosti po srednjem kursu NBS na dan uplate.

ZBORNIK RADOVA SIMPOZIJUMA
Zbornik radova Simpozijuma (knjiga i u elektronskoj verziji - CD) sadrži izlaganja o dobitnicima priznanja DGKS za životno delo u građevinskom konstrukterstvu, prikaze najboljih ostvarenja u oblasti građevinskog konstrukterstva u 2006. i 2007. godini, uvodna izlaganja, saopštenja učesnika i reklamne tekstove Sponzora.

PRIZNANJA DGKS
Predstavljanje dobitnika priznanja DGKS za životno delo, prikazivanje najboljih ostvarenja u oblasti građevinskog konstrukterstva u 2006. i 2007. godini i uvodna izlaganja će se održati prvog dana Simpozijuma u velikoj sali hotela "Čigota", odmah posle otvaranja Simpozijuma.

PRIKAZIVANJE SAOPŠTENJA UČESNIKA

Sva saopštenja učesnika izlagaće se u hotelu "Čigota" - sala 1 (velika sala) i sala 2.
Prezentacije saopštenja učesnika su usmene (sala 1 i 2) i na posterima (sala 2).

USMENE PREZENTACIJE SAOPŠTENJA
Usmena saopštenja će se prikazivati u blokovima - sednicama, prema programu. Usmena saopštenja predviđena u jednom bloku prikazivaće se neposredno jedno za drugim. Za prikazivanje jednog saopštenja autori će raspolagati sa ukupno 8 minuta. U svim blokovima predviđeno je po 10 minuta za diskusiju posle svih saopštenja predviđenih u tom bloku. Između blokova su predviđene pauze u trajanju od 30 minuta, koje se mogu skratiti ukoliko je to potrebno da bi se završile započete diskusije.
Usmena saopštenja pripremaju se u Microsoft Power Point-u i predaju operaterima u odgovarajućim salama, prethodnog dana za prepodnevne sednice, a u toku prepodneva za popodnevne sednice.

POSTER PREZENTACIJE SAOPŠTENJA
Poster prezentacije saopštenja, pripremljene na posterima dimenzija 80 cm x 130 cm, se postavljaju na panoe u sali 2. Poster prezentacije su u okviru blokova u trajanju od 1,00 časa, za koje vreme autor (autori) je obavezan da bude prisutan pored svog panoa. Posteri se postavljaju 15 minuta pre bloka predviđenog za prezentaciju.

KOKTEL
Koktel će se održati prvog dana Simpozijuma, 24.09.2008. godine u 12.00 časova. Mesto održavanja koktela zavisi od vremenskih prilika o čemu će učesnici biti obavešteni na Desku Simpozijuma.

SKUPŠTINA DGKS
U sredu 24.09.2008. u 20.00 čas održaće se Skupština Društva građevinskih konstruktera Srbije, u hotelu "Čigota".

SVEČANA VEČERA Svečana večera održaće se drugog dana Simpozijuma, u četvrtak 25.09.2008. godine sa početkom u 21.00 h, u restoranu hotela "Čigota". Za učesnike koji su uplatili kotizaciju i pozvane goste Simpozijuma troškove svečane večere i novčani bon za piće snosi DGKS.
Osobe u pratnji plaćaju svečanu večeru u iznosu od 10 eura u dinarskoj protivvrednosti i novčani bon za piće.

IZLOŽBE, PROMOCIJE I PREZENTACIJE
Firme - sponzori prikazaće svoju delatnost i dostignuća u okviru izložbe koja će biti postavljena u holu ispred velike sale (sala 1) hotela "Čigota" i koja će trajati sve vreme održavanja Simpozijuma.
U programu su predviđeni i rezervisani termini za prikazivanje delatnosti firmi - sponzora.

PROGRAM ZA OSOBE U PRATNJI
Za osobe u pratnji, kao i za zainteresovane učesnike Simpozijuma biće organizovan poseban program. Sve potrebne informacije u vezi toga biće blagovremeno saopštene na Simpozijumu.

Kompletan program Simpozijuma preuzmite ovde.

28. novembar 2020.