Sekcije >

Upravni odbor >>
Nadzorni odbor >>

Poslednje predavanje

Vakumska deoksigenacija vode za potrebe sistema daljinskog grejanja
Branislav Jaćimović, dipl.maš.inž.
Srbislav Genić, dipl.maš.inž.
Ljubiša Vladić, dipl.maš.inž.
Dimitrije Đorđević, dipl.maš.inž.

Energetska efikasnost

Obrazac prijave za izdavanje licence
Mirovanje članstva
Inženjerska komora Srbije - Matična sekcija urbanista je sponzor elektronske publikacije o urbanom dizajnu koju možete pogledati na sajtu www.urbandesign.rs
YouTube kanal Komore

:: Naslovna strana > Vesti >49. Međunarodni sajam nameštaja, opreme i unutrašnje dekoracije (UFI), 49. Međunarodna izložba mašina, alata i repromaterijala za drvnu industriju (UFI) - besplatne ulaznice

11.11.2011.
  Inženjerska komora Srbije je svojim članovima obezbedila besplatne ulaznice za 49. MEĐUNARODNI SAJAM NAMEŠTAJA, OPREME I UNUTRAŠNJE DEKORACIJE (UFI), 49. MEĐUNARODNA IZLOŽBA MAŠINA, ALATA I REPROMATERIJALA ZA DRVNU INDUSTRIJU (UFI), koji će se održati od 14. do 20. novembra 2011. godine na Beogradskom sajmu, Bulevar vojvode Mišića 14, u Beogradu.
Ulaznicu možete podići u prostorijama Inženjerske komore Srbije u Beogradu, Bulevar vojvode Mišića 37 na II spratu (preko puta Sajma), od ponedeljka 14. do petka 18. novembra 2011. godine od 08,00 do 16,00h. Prilikom preuzimanja ulaznice, molimo vas da priložite jednu od članskih karata Komore radi evidencije. Ulaznica važi za jednog člana Komore i za jedan ulazak na Sajam za vreme trajanja Sajma.

Izložbeni prostor:
Hala 1, Hala 2, Hala 3, Hala 3A, Hala 1A, Hala 4

Više informacija o Sajmu nameštaja možete pogledati na sajtu Beogradskog sajma: www.sajam.co.rs

16. septembar 2014.

Predlozi i sugestije
Kako unaprediti sajt Komore?
Vaš odgovor: