:: Naslovna strana > Vesti >Grad Leskovac i JP Direkcija za urbanizam i izgradnju Leskovac raspisuju otvoreni, javni, idejni konkurs za idejno urbanističko - arhitektonsko rešenje uređenja centralne zone Leskovca

11.07.2013.
  Grad Leskovac i JP Direkcija za urbanizam i izgradnju Leskovac raspisuju otvoreni, javni, idejni konkurs za urbanističko-arhitektonsko rešenje uređenja centralne zone Leskovca. Predmet konkursa je centralna zona Leskovca, gradski park i prostor u njegovoj neposrednoj blizini. Sa severne strane granica konkursa je severna regulaciona linija Bulevara oslobođenja, sa istične regulacione linije ulice Koste Stamenkovića, od raskrsnice sa Bulevarom Oslobođenja do raskrsnice sa ulicom Stojana Ljubića. Južna granica je južna regulaciona linija ulice Stojana Ljubića. Zapadna granica je leva obala reke Veternice - od mosta kod apoteke Sutjeska do mosta na Bulevaru oslobođenja. Pravo učešća na konkursu imaju sva fizička i pravna lica stručna za ovu vrstu posla. Konkurs počinje da teče od 08.07.2013.godine, a završava se predajom radova 18.11.2013.godine.
Detaljnije informacije o Konkursu možete pogledati na Internet stranici JP Direkcije za urbanizam i izgradnju Leskovac http://www.ledir.rs/index.php/javni-oglasi/konkurs

27. novembar 2020.