Sekcije >
 Glasnik IKS

Poslednje predavanje

Energetska efikasnost

Obrazac prijave za izdavanje licence
Mirovanje članstva
Inženjerska komora Srbije - Matična sekcija urbanista je sponzor elektronske publikacije o urbanom dizajnu koju možete pogledati na sajtu www.urbandesign.rs
YouTube kanal Komore

Sednice
Trinaesta redovna sednica Upravnog odbora Inženjerske komore Srbije održaće se u sredu, 23. aprila 2014. godine, u Beogradu.
Izveštaji sa sednica Upravnog odbora:
12. redovna sednica
10. redovna sednica
09. redovna sednica

Ostali izveštaji >>
Osma redovna sednica Nadzornog odbora Inženjerske komore Srbije održana je u četvrtak, 27. marta 2014. godine, u Beogradu.

:: Naslovna strana > Vesti > Besplatne ulaznice za 56. Međunarodni sajam tehnike i tehničkih dostignuća u Beogradu

11.05.2012.
  Inženjerska komora Srbije je svojim članovima obezbedila besplatne ulaznice za 56. Međunarodni sajam tehnike i tehničkih dostignuća, koji će se održati od 14. do 18. maja 2012. godine na Beogradskom sajmu, Bulevar vojvode Mišića 14, u Beogradu.
Ulaznicu možete podići u prostorijama Inženjerske komore Srbije, Bulevar vojvode Mišića 37 na II spratu (preko puta Sajma), Beograd, od ponedeljka, 14. do petka 18. maja 2012. godine, od 08,00 do 16,00h. Prilikom preuzimanja ulaznice, molimo vas da priložite jednu od članskih karata Komore radi evidencije. Ulaznica važi za jednog člana Komore i za jedan ulazak na Sajam za vreme trajanja Sajma.

Radno vreme
od 10:00 do 18:00 časova
Izložbeni prostor:
Hala 1, Hala 2, Hala 3, Hala 3A, Hala 1A, Hala 4

Više informacija o Sajmu možete pogledati na sajtu Beogradskog sajma: www.sajam.co.rs

20. april 2014.

Predlozi i sugestije
Kako unaprediti Glasnik Komore?
Vaš odgovor: