:: Naslovna strana > Vesti >Izložba arhitektonskih radova "ARH 003", održaće se treći put za redom u Subotici, Moderna galerija likovni susret, periodu od 16.03.2010. - do 31.03. 2010. godine

11.03.2010.
  U organizaciji Inženjerske komore Srbije - regionalnih odbora podsekcije diplomiranih inženjera arhitekture, regionalnog centra Subotica, u periodu od 16.03.2010. - do 31.03. 2010. godine, održaće se Izložba arhitektonskih radova "ARH 003" u Subotici. Izložba se održava treći put.

Svečano otvaranje zakazano je za utorak 16. mart 2010.godine sa početkom u 18:00 časova u Modernoj galeriji Likovni susret , Park Ferenca Rajhla 5, u Subotici

Kao i ranijih godina, manifestaciju "ARH 003" , upotpuniće prateći program - predavanja , prezentacije i tribina. Kompletan program "ARH 003" može se preuzeti ovde.

Cilj ove manifestacije je propagiranje arhitekture u lokalnoj sredini i podsticanje drugih članova Komore na slične aktivnosti.

Pozivaju se svi zainteresovani članovi da posete izložbu i učestvuju u realizaciji pratećeg programa.

28. novembar 2020.