:: Naslovna strana > Vesti >III Godišnji sastanak svih članova Regionalnih odbora podsekcija sa područja regionalnog centra Niša na VI Sajmu građevine i opreme u Nišu

10.09.2009.
  VI Sajam građevine i opreme u Nišu, koji se održava u periodu od 15. do 18. septembra 2009. godine, u Hali "Čair", postao je najveći sajam građevine, južno od Beograda.
Pored brojnih izlagača na Sajmu, gostima će se predstaviti, već tradicionalno, i Inženjerska komora Srbije. Info-Štand Komore nalazi se u prizemlju Sajma i na njemu će zainteresovanima biti pružane informacije o Komori i radu Regionalnih odbora podsekcija sa područja regionalnog centra Niša.

Pozivaju se svi članovi Komore sa regiona da uzmu učešće i prisustvuju III godišnjoj sednici svih članova Regionalnih odbora podsekcija sa regiona centra Niša, koja će se održati 16. septembra 2009.godine sa početkom u 12 časova u holu sportskog centra Hale Čair. Mole se svi članovi da dostave svoje predloge, mišljenja i sugestije koje bi regionalni odbori koristili za formiranje Plana i programa rada Regionalnih odbora za 2010. godinu.

Pozivno pismo za sednicu sa dnevnim redom kao i obrazac za dostavu predloga možete preuzeti ovde.

Svojim članovima, Inženjerska komora Srbije omogućila je besplatan ulazak na Sajam.

Radno vreme Sajma je od 10 do 19 časova. Više informacija o Sajmu na http://www.nisajam.com/

28. novembar 2020.