:: Naslovna strana > Vesti > Predavanja kompanije OSA Inženjering

10.06.-30.08.2013.
Predavanje na temu: Pravilan izbor mašina za štampu - potrebe korisnika i ponuda na tržištu

Inženjerska komora Srbije omogućila je popust pri kupovini Autodesk softvera, po osnovu članstva u Komori, svim učesnicima koji tokom 2013. odnosno do aprila 2014. godine, posete jedno od mesečnih predavanja koje organizuje OSA - Računarski inženjering doo iz Beograda. Popusti se ostvaruju i na ostale proizvode preduzeća OSA inženjering za sve članove Komore.

Prisustvovanje ovim predavanjima je besplatno za članove Komore.

Prijava za peto predavanje >

Povećanje produktivnosti rada bez dodatnih investicija korišćenjem Cloud rešenja kompanije Autodesk
Četvrtak, 20.03.2014 sa početkom u 11:00 časova
Inženjerska komora Srbije, Bulevar vojvode Mišića 37, 2. sprat, Beograd

Četvrto predavanje održano je 25.02.2014. godine u prostorijama Komore.

Treće predavanje održano je 12.09.2013. godine u prostorijama Komore. Predavanje možete pogledati u okviru videoteke predavanja Komore.

UniDocs Business Box
Boris Damnjanović, dipl.inž.
Iva Lazarević
12. septembar 2013.

Drugo predavanje održano je 18.07.2013. godine u prostorijama Komore. Predavanje možete pogledati u okviru videoteke predavanja Komore.

Autodesk - integrisano projektovanje u funkciji energetske efikasnosti objekata
Miloš Stojić, dipl.inž.arh.
18. jul 2013.

Prvo predavanje održano je 19.06.2013. godine u prostorijama Komore. Predavanje možete pogledati u okviru videoteke predavanja Komore.

Šta je sve novo u verziji 2014 Autodesk programa i paketa
Vladimir Cvetković, dipl.inž.,
Slobodan Perišić, dipl.inž.maš.,
Miloš Stojić, dipl.inž.arh.
19. jun 2013.

Popust koji se ostvaruje prisustvovanjem ovom predavanju odnosi se na Autodesk proizvode, dok svi članovi Komore ostvaruju popust i na ostale proizode čiji je proizvođač, distributer ili zastupnik OSA. Preduzeće OSA d.o.o. jedini je distributer Autodesk softvera (softvera za 2D i 3D modelovanje u svim inženjerskim oblastima) na teritoriji cele Adriatik regije. OSA je takođe ovlašćeni distributer vodećih svetskih kompanija u proizvodnji mašina za štampu i skeniranje Océ i Canon, kao i sistema za kovertiranje proizvođača Kern. Takođe, OSA već pune dve decenije razvija svoj proizvod za upravljanje dokumentacijom i poslovnim procesima UniDocs.

Tokom predavanja učesnicima će biti deljeni vaučeri za ostvarivanje popusta za:

• kupovinu AutoCAD i AutoCAD LT licenci, koje OSA distribuira na teritoriji Republike Srbije, sa popustom od 5% u odnosu na njihovu redovnu maloprodajnu cenu u trenutku kupoprodaje;
  • kupovinu svih Autodesk proizvoda koje OSA distribuira na teritoriji Republike Srbije, osim proizvoda AutoCAD i AutoCAD LT, sa popustom od 10% u odnosu na njihovu redovnu maloprodajnu cenu u trenutku kupoprodaje;
  • sve treninge u vezi Autodesk proizvoda koje organizuju kompanije trening centri TemaCAD i Institut Vinča. Ostvaruje se popust u visini od 10%.

Vaučeri se mogu se preneti na firmu (pravno lice ili preduzetnika) za koju član Komore radi.

Popusti koje ostvaruju svi članovi, bez obzira na prisustvo predavanjima, odnose se na:

• kupovinu svih uređaja za štampu, skeniranje i kovertiranje brendova Oce, Canon i Kerin, čiji je OSA zastupnik, sa popustom od 5% u odnosu na njihovu redovnu maloprodajnu cenu u trenutku kupoprodaje;
  • kupovinu licence softvera za upravljanje dokumentacijom i poslovnim procesima UniDocs, čiji je OSA proizvođač, sa popustom od 15% u odnosu na njihovu redovnu maloprodajnu cenu u trenutku kupoprodaje;

Više informacija o prodajnoj mreži i trening centrima na sledećim linkovima:
- Partneri: http://www.autodesk.osa.rs/prodaja/value-added-reseller
- Trening centri: TEAMCAD i VINČA učestvuju u ovoj akciji

Ovi popusti ostvaruju se na osnovu podnetog dokaza o članstvu u Inženjerskoj komori Srbije (potvrda o statusu člana koju izdaje Komora).

Sve ostale informacije možete dobiti direktno, putem sledećih kontakt podataka:
"OSA - Računarski inženjering" doo
Takovska 45, 11000 Belgrade, Serbia