:: Naslovna strana > Vesti >Dani inženjera Srbije 2009

09.10.2009.
Dani inženjera Srbije 2009
  Inženjerska komora Srbije, matična sekcija projektanata i matična sekcija izvođača radova, tradicionalno organizuju manifestaciju "DANI INŽENJERA SRBIJE 2009", koja se održava u periodu od 22-24. oktobra 2009.god. na Zlatiboru, u hotelu "Palisad".

Inženjerska komora Srbije snosiće troškove smeštaja i boravaka za svoje članove. Međutim, pošto je broj mesta ograničen na 60 učesnika, kapacitet se popunjava po redosledu prijavljivanja. Broj učesnika po regionalnim centrima je: Beograd 11, Novi Sad 7, Subotica 7, Niš 7, Kragujevac 7, Kraljevo 7, Čačak 7, Valjevo 7.
U hotelu "Palisad" obezbeđene su dvokrevetne sobe, na bazi punog pansiona (prijavljivanje u hotel 22. oktobra do ručka, odjava 24. oktobra posle doručka). UČESNICI SAMI OBEZBEĐUJU PREVOZ.

Ostali zainteresovani za učešće, koji zakasne sa prijavom, a žele da prisustvuju savetovanju, mogu rezervisati smeštaj u svojoj režiji, u hotelu "Palisad" (telefon 031/841-161, kontakt osobe: Luković, Stanić, Živković, Bogdanović)

Molimo sve zainteresovane članove, da se prijave sekretaru matične sekcije izvođača radova Slobodanki Simić na e-mail slobodanka.simic@ingkomora.rs (poslati ime i prezime, broj licence i regionalni centar kom pripadate). Prijavljivanje počinje 9.oktobra i trajaće dok se ne popuni kapacitet, nakon čega će spisak učesnika kojima je obezbeđen smeštaj biti objavljen na sajtu Komore.

Program manifestacije preuzmi ovde.
Obaveštavamo Vas da je prijavljivanje učesnika završeno. Spisak učesnika kojima je obezbeđen smeštaj možete preuzeti ovde.

03. decembar 2020.