:: Naslovna strana > Vesti > III međunarodni seminar na temu: "Od istraživanja do restauracije - nasleđe secesije"

09.09.2015.
  U organizaciji Saveta za zaštitu i valorizaciju kulturnog i nepokretnog nasleđa Grada Subotice, Univerziteta u Novom Sadu - Građevinskog fakulteta u Subotici i NVO "authentic vojvodina" održaće se III međunarodni seminar na temu: "Od istraživanja do restauracije - nasleđe secesije" (From research to restoration - Art Nouveau Heritage)

Seminar se održava u petak, 11. septembra 2015. godine, sa početkom 10.00 časova. u Subotici, u Velikoj većnici Gradske kuće, Trg Slobode 1.

Ovo predavanje se održava u okviru zajedničkog Evropskog programa profesionalnog usavršavanja za 2015. godinu i vrednovano je sa 6 bodova za prijavljene učesnike, članove Inženjerske komore Srbije.

Visina kotizacije za prisustvo na predavanju iznosi 200,00 dinara, po osobi, sa uračunatim PDV-om. Ista se uplaćuje na tekući račun Inženjerske komore Srbije 160-40916-33. Dokaz o uplati dostavlja se na dan održavanja predavanja.

Tokom seminara okupiće se stručnjaci iz oblasti arhitekture, urbanizma i zaštite graditeljskog nasleđa, institucija kulture, predstavnika lokalne uprave i nevladinih organizacija kako bi razmenili iskustva i znanja iz oblasti zaštite graditeljskog nasleđa u stilu secesije.

Za prisustvo predavanju možete se prijaviti putem sledećeg linka

02. decembar 2020.