:: Naslovna strana > Vesti >Informacija o pribavljenom poslovnom prostoru u vlasništvu Komore

09.08.2010.
Informacija o pribavljenom poslovnom prostoru u vlasništvu Komore

Poštovani članovi Komore,

Obaveštavamo vas da je Upravni odbor Komore na 17. redovnoj sednici, održanoj 08. jula 2010. godine, doneo Odluku o pribavljanju poslovnog prostora u vlasništvu Inženjerske komore Srbije. Razmatrajući sedam ponuda za kupovinu poslovnog prostora i anlizirajući potrebe radi što uspešnijeg funkcionisanja i efikasnije realizacije planova i programa Komore, odlučeno je da se pribavi poslovni prostor koji se nalazi u Beogradu na adresi: Vojvode Mišića broj 37 na II spratu. Prostire se na 665 metara kvadratnih i biće iskorišćen za izgradnju učionica - sala koje će se koristiti za organizovanje polaganja stručnog ispita i raznih oblika stručnog usavršavanja (predavanja, kursevi, tribine i slično), sale za održavanje sastanaka i sednica, kancelarije za Sekretarijat Komore radi pružanja administrativno-tehničke podrške i ostale prostorije. O datumu prelaska u nove prostorije, bićete blagovremeno obavešteni putem sajta Komore i preko elektronske pošte.

U nastavku teksta, možete pogledati:

- Izveštaj o aktivnostima u vezi pribavljanja poslovnog prostora u vlasništvu Inženjerske komore Srbije.

- Odluku o pribavljanju poslovnog prostora u vlasništvu Inženjerske komore Srbije, broj 1677/1-7. od 08.07.2010. godine.

- Odluka o angažovanju advokatske kancelarije radi obavljanja svih pravnih radnji u vezi sa kupovinom poslovnog prostora u Beogradu, u vlasništvu Inženjerske komore Srbije, broj 1677/1-8 od 08.07.2010. godine.

- Odluka broj 1765/1-2. od 21.07.2010. godine.

- Odluku o prihvatanju zaključenja Ugovora o prodaji nepokretnosti, koja se nalazi u Beogradu u ulici Vojvode Mišića broj 37 na II spratu, broj 1677/1-2.1. od 21.07.2010. godine.

- Odluka o ovlašćenju predsednika Inženjerske komore Srbije, da potpiše Ugovor o prodaji nepokretnosti, 1765/1-2.2. od 21.07.2010. godine.

- Odluka broj 1765/1-3. od 21.07.2010. godine.

- Odluku o angažovanju Ivanović Danila, dipl.pravnika, radi konsultovanja o postizanju povoljnijih uslova u poslu pribavljanja, u vlasništvo Komore, poslovnog prostora u Beogradu, broj 1765/1-4. od 21.07.2010. godine.

27. novembar 2020.