:: Naslovna strana > Vesti >Dani Komore na Vlasinskom letu 09

09.07.2009.
Dani Komore na Vlasinskom letu 09
  U organizaciji Inženjerske komore Srbije - regionalnog odbora podsekcije diplomiranih građevinskih inženjera matičnih sekcija projektanata i izvođača radova sa regiona Niša, održaće se 11.jula 2009.g. u okviru 24. tradiconalne, kulturno-turističke manifestacije "Vlasinsko leto"., drugi po redu stručni skup "Dani Komore na Vlasinskom letu 09".

Uključenje inženjerskih struka u realizaciju programa navedene manifestacije, doprineće spajanju više subjekata neophodnih za podsticaj iskorišćenja građevinskog potencijala, privlačenjem investicija i stručnog potencijala. Tematika Skupa bazira se na aktuelnim temama koje prate razvojne programe Jablaničkog i Pčinskog okruga. Inženjerska komora Srbije nastoji da kroz realizaciju navedene aktivnosti inicira aktivnu saradnju između nadležnih ministarstava i trinaest nerazvijenih opština Južne Srbije. Sa ciljem, da postojeći inženjerski potencijal iz Regionalnog centra Niš, aktivnije se uključi u što brži razvoj Jugoistočne Srbije.

Program celodnevne manifestacije možete preuzeti ovde.

Pozivamo sve zainteresovane članove da najkasnije do petka 10. jula 2009. god. do 12,00 časova prijave svoje učešće na telefone 018/292-722 i 017/405-215 ili e-mail: ingkomvr@ingkomora.rs, kontakt osobe: Aleksandar Pančić, Biserka Kostić-Zlatanov.

Broj mesta predviđenih za učesnike je ograničen. Za članove Komore učešće je besplatno.

29. novembar 2020.