:: Naslovna strana > Vesti > Komora učestvovala na "Veselom spustu" u Kraljevu

09.07.2007
Komora učestvovala na "Veselom spustu" u Kraljevu
  U organizaciji Regionalnih odbora podsekcija-Kraljevo, Inženjerska komora Srbije je učestvovala na manifestaciji "Veseli spust", 1. jula 2007. godine u Kraljevu.

U organizaciji Regionalnih odbora podsekcija - Kraljevo, Inženjerska komora Srbije učestvovala je na Veselom spustu, 1. juna 2007. godine, manifestaciji koja se već osamnaest godina održava u Kraljevu i koja osim gostiju iz naše zemlje sve više privlači pažnju i ljudi iz inostranstva. "Veselom spustu" su prisustvovali predsednik Komore prof. dr. Dragoslav Šumarac, predsednik Matične sekcije izvođača radova Tatjana Đorđević, predsednik Matične sekcije urbanista Mirko Miladinović, potpredsednik Inženjerske komore Milovan Glavonjić, zaposleni u sekretarijatu Inženjerske komore Srbije kao i članovi regionalnih odbora, Aleksandar Avramović, Goran Puzović, Dragoljub Milivojević, Živojin Milenković, Branko Đoković, Miroslav Milenković. Na putu je pripremljeno i koktel osveženje.

Ova aktivnost je organizovana na inicijativu RO podsekcija za region Kraljevo, a realizovana je uz pomoć Inženjerske komore Srbije i sponzora: biro "Grom" Miroslav Milenković, "Arkon" Kraljevo - Aleksandar Avramović, "Koloseum" Kraljevo- Dragan Milivojević, GP "Ving"o.d. Kraljevo i Živojina Milenkovića, dipl.građ.inž.

01. decembar 2020.