:: Naslovna strana > Vesti > Predstavljanje Inženjerske komore Srbije na 41. Međunarodnom sajmu građevinarstva sa pratećim predavanjima - 15.04.2015. godine

09.04.2015.
  U sredu, 15.04.2015. godine, Inženjerska komora Srbije predstaviće se na 41. Međunarodnom sajmu građevinarstva sa pratećim predavanjima u Svečanoj sali Upravne zgrade Beogradskog sajma, ul. Bulevar vojvode Mišića 14. u Beogradu.

Inženjerska komora Srbije je svojim članovima, koji se nisu registrovali za besplatan ulazak na 41. Međunarodni sajam građevinarstva preko sajta Sajma građevinarstva www.seebbe.com, obezbedila besplatne ulaznice, koje se mogu preuzeti od 15. do 17. aprila 2015. godine u prostorijama Inženjerske komore Srbije u Beogradu, ul. Bulevar vojvode Mišića 37/II, od 07,30 do 16,30 časova, a 18. i 19. aprila 2015. godine od 09,00 do 15,00 časova.
Prilikom preuzimanja ulaznice, molimo vas da priložite jednu od članskih karata Komore radi evidencije. Ulaznica važi za jednog člana Komore i za jedan ulazak na Sajam za vreme trajanja Sajma.
Radno vreme Sajma je od 10,00 do 19,00 časova.

Pozivamo vas da posetite i štand Inženjerske komore Srbije na 41. Međunarodnom sajmu građevinarstva, koji se nalazi u hali 2, nivo A, broj štanda 2204. Štand Inženjerske komore Srbije možete posetiti od 15. do 19. aprila 2015. godine od 10,00 do 19,00 časova.

Za prisustvovanje predavanjima možete se prijaviti ovde.

29. novembar 2020.