:: Naslovna strana > Vesti >Besplatne ulaznice za 36. Međunarodni sajam građevinarstva u Beogradu

09.04.2010.
Besplatne ulaznice za 36. Međunarodni sajam građevinarstva u Beogradu
  Inženjerska komora Srbije je svojim članovima obezbedila besplatne ulaznice za 36. Međunarodni sajam građevinarstva, koji će se održati od 13. do 17. aprila 2010. godine na Beogradskom sajmu, Bulevar vojvode Mišića 14, u Beogradu.

Vaučer (ulaznicu) za ulazak na Sajam možete podići u prostorijama Inženjerske komore Srbije, Kneza Miloša broj 9, II sprat, Beograd ili u regionalnim kancelarijama Inženjerske komore Srbije, od utorka 13. do petka 16. aprila 2010. godine, od 08 do 16h. Sa preuzetim vaučerom možete ući na Sajam, s tim što isti predajete licu (cepaču karata) na ulazu (glavnoj kapiji) Sajma. Prilikom preuzimanja vaučera, molimo vas da priložite jednu od članskih karata Komore radi evidencije. Vaučer važi za jednog člana Komore i za jedan ulazak na Sajam za vreme trajanja Sajma.

Radno vreme Sajma
13.-16.04.2010. od 10:00 do 19:00
17.04.2010. od 10:00 do 17:00
Izložbeni prostor: Hala 1, Hala 2, Hala 3, Hala 3A, Hala 1A, Hala 5, Hala 4, Otvoreni prostor

Sajam građevinarstva u Beogradu je postao najznačajniji specijalizovani sajam iz ove delatnosti u regionu cele jugoistočne Evrope. Na Sajmu će učestovati više od 1000 izlagača iz Srbije i drugih evropskih zemalja. Biće prikazane sledeće robne grupe: protivpožarna zaštita, materijali za završne radove: boje, lakovi, mešavine, molerski alat, beton, armatura, betonski proizvodi, galanterija, mermer, granit, kamen, uređaji za klimatizaciju i grejanje, cevi, instalacije i kanalizaciona oprema, pribor opšte namene, elektro i energetski uređaji, razni alati za građevinarstvo, opeke i blokovi, crep, tegola i ostali krovni pokrivači, dimnjaci i ventilacioni sistemi i dr.

Više informacija o Sajmu možete pogledati na sajtu Beogradskog sajma: www.sajam.co.rs

01. decembar 2020.