:: Naslovna strana > Vesti > Obaveštenje članovima Komore iz sekcija projektanata i izvođača radova

09.03.2007.
Obaveštenje članovima Komore iz sekcija projektanata i izvođača radova

Na osnovu Pravilnika o načinu organizovanja podsekcija i Odluke o sprovođenju izbora za članove regionalnih odbora u matičnim sekcijama projektanata i izvođača radova, sprovedeni su izbori i formirani Regionalni odbori u svim regionalnim centrima (Subotica, Novi Sad, Beograd, Kragujevac, Niš, Valjevo, Čačak i Kraljevo), zaključno sa 07.03.2007.godine.

Na osnovu člana 7. Pravilnika o načinu organizovanja podsekcija Izvršni odbori matičnih sekcija i Regionalni odbori predlažu kandidate za predsednike podsekcija (za diplomirane inženjere arhitekture, diplomirane građevinske inženjere, diplomirane mašinske inženjere, diplomirane inženjere elektrotehnike i diplomirane inženjere ostalih tehničkih struka) u obe matične sekcije.

Na osnovu člana 8. Pravilnika o načinu organizovanja podsekcija, Izvršni odbori matičnih sekcija projektanata i izvođača radova će u ponedeljak, 12.03.2007.god. na zajedničkoj sednici utvrditi konačne liste kandidata za predsednike podsekcija i doneti odluku o sprovođenju izbora.

Obaveštavamo sve članove matičnih sekcija projektanata i izvođača radova da mogu dostaviti svoje predloge uz pisanu saglasnost kandidata za predsednika podsekcije do ponedeljka, 12.03.2007.godine, do 11.00 časova. Svi predlozi će biti razmatrani prilikom utvrđivanja konačne liste kandidata.

Svoje predloge možete dostaviti putem elektronske pošte, na sledeće adrese: izvodjaci@ingkomora.org.yu (za matičnu sekciju izvođača radova) i projektanti@ingkomora.org.yu (za matičnu sekciju projektanata).

Za predložene kandidate neophodno je dostaviti pisanu saglasnost koja treba da sadrži ime i prezime kandidata, JMBG, br.licence, mesto boravka i radno mesto. Pisanu saglasnost dostaviti na faks: 3248-586 ili lično.

27. novembar 2020.