:: Naslovna strana > Vesti >50. MEĐUNARODNI SAJAM NAMEŠTAJA, OPREME I UNUTRAŠNJE DEKORACIJE (UFI), 50. MEĐUNARODNA IZLOŽBA MAŠINA, ALATA I REPROMATERIJALA ZA DRVNU INDUSTRIJU (UFI)

08.11.2012.
  Inženjerska komora Srbije je svojim članovima obezbedila besplatne ulaznice za 50. MEĐUNARODNI SAJAM NAMEŠTAJA, OPREME I UNUTRAŠNJE DEKORACIJE (UFI) i 50. MEĐUNARODNU IZLOŽBU MAŠINA, ALATA I REPROMATERIJALA ZA DRVNU INDUSTRIJU (UFI), koje će se održati od 12. do 18. novembra 2012. godine na Beogradskom sajmu, Bulevar vojvode Mišića 14, u Beogradu.
Ulaznicu možete podići u prostorijama Inženjerske komore Srbije u Beogradu, Bulevar vojvode Mišića 37 na II spratu (preko puta Sajma), u petak, 09.11.2012.g. i od utorka 13. do petka 16. novembra 2012. godine od 08,00 do 16,00h. Prilikom preuzimanja ulaznice, molimo vas da priložite jednu od članskih karata Komore radi evidencije. Ulaznica važi za jednog člana Komore i za jedan ulazak na Sajam za vreme trajanja Sajma.

Izložbeni prostor:
Hala 1, Hala 2, Hala 3, Hala 3A, Hala 1A, Hala 4

Izložba ima za cilj afirmaciju grada kroz prezentaciju značajnih arhitektonskih dostignuća, koja u vremenu izgradnje a i danas predstavljaju sam vrh arhitektonskih dometa na lokalnom, državnom ali i internacionalnom planu kao i ukazivanje na pristupe projektovanju koji su omogućili da ovi objekti traju i budu prepoznatljivi kroz vreme prošlo,sadašnje i buduće.

Više informacija o Sajmu nameštaja možete pogledati na sajtu Beogradskog sajma: www.sajam.co.rs

24. novembar 2020.