:: Naslovna strana > Vesti > Inspekcijski nadzor i iskustva građevinske inspekcije

08.06.2006.
Inspekcijski nadzor i iskustva građevinske inspekcije
  Na osnovu inicijative Regionalne kancelarije Komore u Valjevu, kao i zahteva velikog broja članova Komore, u okviru projekta permanentnog usavršavanja članova Komore biće održano sledeće predavanje:

"Inspekcijski nadzor i iskustva građevinske inspekcije"
petak, 16.jun 2006. godine, u Valjevu
Zgrada Valjevske banke,
Vuka Karadžića br.5, II sprat
početak: 10:00 časova

Predavači:

Miroljub Todorović, dipl.građ.inž. - Načelnik Republičke građevinske inspekcije
Aleksandra Damjanović-Petrović, dipl.pravnik - Pomoćnik Ministra za građevinarstvo
Branislav Inić, dipl.građ.inž. - Opštinski građevinski inspektor opštine Zemun

Cilj kursa i očekivani rezultati:

Upoznavanje sa problematikom inspekcije i ujednačavanje prakse.

Predavanje je besplatno uz člansku kartu za članove Komore. Kotizacija za sve zainteresovane posetioce, koji nisu članovi Komore, iznosi 700,00 dinara i uplaćuje se na sledeći račun:

160-40916-33, poziv na broj: 08

Budući da je broj mesta ograničen, molimo Vas da se najkasnije do 15.juna 2006.godine do 12h prijavite za prisustvovanje predavanju na e-mail:

ana@ingkomora.org.yu
(navesti ime, prezime i broj licence)
ili na telefon:
011/3229-228

Konačan spisak svih prijavljenih objavićemo 15.juna 2006.godine na internet stranici Komore (http://www.ingkomora.org.yu).