:: Naslovna strana > Vesti >Konferencija Savremena građevinska praksa 2013

08.03.2013.
Konferencija Savremena građevinska praksa 2013
  Društvo građevinskih inženjera Novog Sada, Novi Sad i Departman za građevinarstvo i geodeziju, Fakultet tehničkih nauka, Novi Sad u suorganizaciji sa Inženjerskom komorom Srbije - Regionalnim odborom podsekcije diplomiranih građevinskih inženjera regionalnog centra Novi Sad, organizuju tradicionalnu konferenciju SAVREMENA GRAĐEVINSKA PRAKSA 2013, koja će se održati u Novom Sadu, Andrevlje, Fruška gora - "CePTOR" Centar za privredno - tehnološki razvoj Vojvodine 23. i 24. maja 2013. godine. Konferencija obrađuje aktuelne teme sa eminentnim predavačima, stručno usavršavanje, stručna i marketing saopštenja, informacije, izložbe i prezentacije.

Kao i prethodnih godina, i ove godine Programski i Organizacioni odbor se potrudio da teme budu interesantne, a autori su eminentni stručnjaci iz zemlje i inostranstva koji će prezentovati svoje rezultate istraživanja, kao i značajne graditeljske zahvate.
Program konferencije obuhvata sledeće tematske oblasti: savremeni pristup projektovanju i građenju mostova, ekperimentalna i teorijska analiza konstrukcija, održavanje puteva i železničkih saobraćajnica, inženjerske optimizacije u građevinarstvu, savremeni pristup projektovanju i realizaciji čeličnih konstrukcija, prikaz građenja izuzetnih objekata, seizmička analiza konstrukcija i obnova prefabrikovanih zgrada. Prilikom izbora teme za okrugli sto, organizatori su odabrali "Bezbednost i zdravlje na radu na gradilištima u Srbiji" čiji su moderatori: G-đa Vera Božić-Trefalt, Prof.dr Milan Trivunić, dipl.građ.inž., i Prof. dr Miodrag Hadžistević.
Cilj skupa je upoznavanje šire javnosti sa novim pravilima i aktuelnim problemima u oblasti građevinarstva.
Planirajte na vreme. Donesite dobru poslovnu odluku i učestvujte na konferenciji.

Informaciju i prijavu preuzmite ovde.

29. novembar 2020.