:: Naslovna strana > Vesti > Besplatne ulaznice za 52. Međunarodni sajam nameštaja, opreme i unutrašnje dekoracije i 52. Međunarodnu izložbu mašina, alata i repromaterijala za drvnu industriju

07.11.2014.
  Inženjerska komora Srbije je svojim članovima obezbedila besplatne ulaznice za 52. Međunarodni sajam nameštaja, opreme i unutrašnje dekoracije i 52. Međunarodnu izložbu mašina, alata i repromaterijala za drvnu industriju, koji će se održati od 10. do 16. novembra 2014. godine na Beogradskom sajmu, ul. Bulevar vojvode Mišića 14, u Beogradu.

Ulaznicu možete podići u prostorijama Inženjerske komore Srbije u Beogradu, ul. Bulevar vojvode Mišića 37 na II spratu (preko puta Sajma), u ponedeljak 10. novembra kao i od srede 12. novembra do petka 14. novembra od 07,30 do 16,30 časova). Prilikom preuzimanja ulaznice, molimo vas da priložite jednu od članskih karata Komore radi evidencije. Ulaznica važi za jednog člana Komore i za jedan ulazak na Sajam za vreme trajanja Sajma.

Radno vreme Sajma
od 10:00 do 20:00h
Izložbeni prostor: Hala 1, Hala 2, Hala 3, Hala 3A, Hala 1A, Hala 4

Više informacija o 52. Međunarodnom sajmu nameštaja, opreme i unutrašnje dekoracije i 52. Međunarodnoj izložbi mašina, alata i repromaterijala za drvnu industriju: www.sajam.co.rs.

26. novembar 2020.