:: Naslovna strana > Vesti >51. Međunarodni sajam nameštaja, opreme i unutrašnje dekoracije, 51. Međunarodna izložba mašina, alata i repromaterijala za drvnu industriju - besplatne ulaznice za članove Komore

07.11.2013.

Inženjerska komora Srbije je svojim članovima obezbedila besplatne ulaznice za 51. Međunarodni sajam nameštaja, opreme i unutrašnje dekoracije i 51. Međunarodnu izložbu mašina, alata i repromaterijala za drvnu industriju , koje će se održati od 11. do 17. novembra 2013. godine na Beogradskom sajmu, ul. Bulevar vojvode Mišića 14, u Beogradu.

Ulaznicu možete podići u prostorijama Inženjerske komore Srbije u Beogradu, ul. Bulevar vojvode Mišića 37 na II spratu (preko puta Sajma), u ponedeljak, 11. novembra 2013.g. (od 09,00 do 15,00 časova) i od utorka, 12. do petka, 15. novembra 2013.g. (od 08,00 do 16,00 časova).

Prilikom preuzimanja ulaznice, molimo vas da priložite jednu od članskih karata Komore radi evidencije. Ulaznica važi za jednog člana Komore i za jedan ulazak na Sajam za vreme trajanja Sajma.

Radno vreme Sajma

od 10:00 do 21:00h

Izložbeni prostor:
Hala 1, Hala 2, Hala 3, Hala 3A, Hala 1A, Hala 4

Više informacija o 51. Međunarodnom sajmu nameštaja, opreme i unutrašnje dekoracije i 51. Međunarodnoj izložbi mašina, alata i repromaterijala za drvnu industriju možete pogledati na sajtu Beogradskog sajma: www.sajam.co.rs

06. decembar 2020.