:: Naslovna strana > Vesti > Besplatne ulaznice za 11. Međunarodni sajam zaštite životne sredine i prirodnih resursa - ECOFAIR i 10. Međunarodni sajam energetike u Beogradu

07.10.2014.
  Inženjerska komora Srbije je svojim članovima obezbedila besplatne ulaznice za 11. Međunarodni sajam zaštite životne sredine i prirodnih resursa - ECOFAIR i 10. Međunarodni sajam energetike, koji će se održati od 13. do 16. oktobra 2014. godine na Beogradskom sajmu, ul. Bulevar vojvode Mišića 14, u Beogradu.

Ulaznicu možete podići u prostorijama Inženjerske komore Srbije u Beogradu, ul. Bulevar vojvode Mišića 37 na II spratu (preko puta Sajma), od ponedeljka 13. do četvrtka 16. oktobra 2014. godine, od 07,30 do 16,30h.

Prilikom preuzimanja ulaznice, molimo vas da priložite jednu od članskih karata Komore radi evidencije. Ulaznica važi za jednog člana Komore i za jedan ulazak na Sajam za vreme trajanja Sajma.

Radno vreme Sajma
od 10:00 do 18:00 časova

Izložbeni prostor:
Hala 1, Hala 1A

Više informacija o Sajmu možete pogledati na sajtu Beogradskog sajma: www.sajam.co.rs.