:: Naslovna strana > Vesti >Promocija upotrebe drveta kao građevinskog materijala u Srbiji

07.10.2009.
Geotehnički aspekti građevinarstva - drugo obaveštenje
  Savez građevinskih inženjera Srbije, Srpsko društvo za mehaniku TLA i Geotehničko inženjerstvo u saradnji sa Institutom IMS AD, Beograd, Saobraćajnim institutom CIP d.o.o., Beograd i AD "Putevi" Užice, organizuju treće naučno - stručno savetovanje "Geotehnički aspekti građevinarstva", koje će se održati od 20. do 23. oktobra 2009. godine u hotelu "Palisad" na Zlatiboru.

Za definitivno prijavljivanje učešća na Savetovanju (uključujući i autore) treba OBAVEZNO ispuniti priložene prijave i poslati ih Savezu građevinskih inženjeta Srbije i Hotelu "Palisad" na Zlatiboru. Registracija učesnika obaviće se u prijemnoj kancelariji Savetovanja. Prijemna kancelarija Savetovanja će raditi u Hotelu "Palisad", i to:

19. oktobar od 15:00 do 20:00
20., 21. i 22. oktobar od 08:00 do 12:00 i od 15:00 do 18:00

Svi učesnici Savetovanja, kao i autori, obavezni su da uplate kotizaciju najkasnije do 16. oktobra 2009. godine. Iznos kotizacije je 7.000,00 dinara (80 EUR) Podaci za plaćenje su:

Savez građevinskih inženjera Srbije, Beograd,
Tekući račun: 205-15599-45, Komercijalna banka AD, Beograd
PIB 101602462, Mat.br. 07000405, Šifra delatnosti 91120
SGIS nije obveznik PDV

U slučaju plaćanja u Evrima, molimo da se za potrebne instrukcije obratite Savezu građevinskih inženjera Srbije.
Mole se učesnici Savetovanja da pri registraciji u prijemnoj kancelariji Savetovanja OBAVEZNO donesu kopiju virmana o uplaćenoj kotizaciji. Kotizacija se izuzetno može uplatiti na licu mesta. Svi učesnici koji su uplatili kotizaciju dobiće pri registraciji Zbornik radova i prateći materijal.
Sve potrebne informacije mogu se dobiti od Sekretara Organizacionog odbora Savetovanja, Milene Miloradov, Savez građevinskih inženjera Srbije, Kneza Miloša 9/I, soba 105,11000 Beograd, tel/faks: (011) 3241656.
Program, uslove smeštaja, prijave učešća i smeštaja možete preuzeti ovde.

23. novembar 2020.