Sekcije >

Upravni odbor >>
Nadzorni odbor >>

Poslednje predavanje

Priključenje objekta na telekomunikacionu infrastrukturu i strukturno kabliranje
Mr Branislav Jovalekić, dipl. inž.el
Darko Mirković, dipl.inž. el
Saša Stamenković, dipl. inž. el
Predrag Stanić, dipl.inž el.
Mirjana Jarić-Ćirić, dipl.inž.el.

Energetska efikasnost

Obrazac prijave za izdavanje licence
Mirovanje članstva
Inženjerska komora Srbije - Matična sekcija urbanista je sponzor elektronske publikacije o urbanom dizajnu koju možete pogledati na sajtu www.urbandesign.rs
YouTube kanal Komore

:: Naslovna strana > Vesti >Izmene licenci članova Komore nastale na osnovu Odluke o vrstama licenci koje izdaje Inženjerska komora Srbije

07.08.2012.
  Ministarstvo životne sredine, rudarstva i prostornog planiranja dalo je saglasnost na Odluku o vrstama licenci koje izdaje Inženjerska komora Srbije br. 1493/1-3. od 02.07.2012. godine, usvojenoj na 42. redovnoj sednici Upravnog odbora Inženjerske komore Srbije.

Stupanjem na snagu ove odluke vrše se sledeće izmene:
  1. Više se ne izdaju licence sa šifrom: 334, 374, 416, 435 i 472. Imaocima pomenutih licenci vrši se zamena obrazaca licenci i pečata, o trošku Inženjerske komore Srbije, na sledeći način: šifra licence 334 zamenjuje se šifrom 333, šifra 374 zamenjuje se šifrom 375, šifra 416 zamenjuje se šifrom 410, šifra 435 zamenjuje se šifrom 434 i šifra 472 zamenjuje se šifrom 473.
    Ukoliko član Komore već poseduje obe licence, od gore navedenih izmena, nema potrebe da vrši zamenu licence i pečata, već je neophodno da licencu, koja se više ne izdaje, i pečat preda u Inženjersku komoru Srbije.

2. Licencama sa šifrom 369, 373, 375, 473 i 474 promenjen je naziv i imaoci navedenih licenci vrše samo zamenu obrasca licence, o trošku Inženjerske komore Srbije.
Rok za zamenu starih obrazaca licenci i pečata je 6 meseci.

Napominjemo da ova zamena ne remeti Vaša stečena prava i obaveze.

Preuzimanje novih obrazaca licenci i pečata ili zamena obrasca licence, vrši se u Sekretarijatu Inženjerske komore Srbije u Beogradu, Bulevar vojvode Mišića 37/2, počev od 13. 08. 2012. g. svakog radnog dana u periodu od 8-16 časova u kancelariji broj 14.

Ukoliko član Komore želi da preuzme novi obrazac licence i pečata, ili izvrši zamenu obrasca licence, u nekoj od naših regionalnih kancelarija, molimo Vas da o tome izvestite Snežanu Paunović ili Vesnu Stojanović, na sledeće brojeve telefona: 011/655-7415 ili 011/655-7416.

NAPOMENA: Prilikom preuzimanja novog obrasca licence i pečata ili zamene obrasca licence, OBAVEZNO je da se Inženjerskoj komori Srbije vrati stara licenca i pečat.

Odluku o vrstama licenci koje izdaje Inženjerska komora Srbije br. 1493/1-3. od 02.07.2012. godine možete preuzeti ovde .

Odluka o izmeni i dopuni Odluke o vrstama licenci koje izdaje Inženjerska komora Srbije br. 4078/1-3 od 20.12.2012. godine ovde .

26. oktobar 2014.

Predlozi i sugestije
Kako unaprediti sajt Komore?
Vaš odgovor: