:: Naslovna strana > Vesti > PRETPLATA NA LIST PRIVREDNI PREGLED ZA ZAINTERESOVANE ČLANOVE KOMORE PO POVOLJNIM USLOVIMA

07.05.2015.
  Zainteresovani članovi Inženjerske komore Srbije mogu se prijaviti za godišnju pretplatu na dnevni list Privredni pregled, po povoljnijim uslovima. Privredni pregled je vodeća ekonomska novina u Srbiji, posle Politike najstarija na Balkanu. Izlazi od 1923. godine. U svakom broju ima aktuelne teme iz ekonomije, rada Vlade i njenih ministarstava, lokalnih samouprava, banaka i finansijskih institucija, domaćih i svetskih berzi. Sadrži originalne rubrike "Firme i tržište", "domaće firme" i "strane firme", koje prate dešavanja u privredi na mikro nivou. Pretplatnici lista Privredni pregled su firme iz raznih delatnosti, od malih i srednjih, do velikih preduzeća, banaka, brokerskih kuća, opština, ambasada.

Godisnja pretplata na dnevni list Privredni pregled, za članove Komore, iznosi 15.000,00 dinara (bez PDV-a). Regularna cena pretplate je 18.040, dinara (bez PDV-a).

Informacije o pogodnostima pretplate na Privredni pregled možete pogledati ovde.

Više o listu Privredni pregled mozete pogledati na sajtu: www.pregled.rs.

Prijava zainteresovanih članova Komore za pretplatu na dnevni list Privredni pregled po povoljnijim uslovima vrši se putem sledećeg linka.

02. decembar 2020.