:: Naslovna strana > Vesti > Predavanje "Trendovi koji vode ka korišćenju manjih sistema upakovanim sa veoma malim punjenjem rashladnim fluidom", "Čileri sa jako malim punjenjem gde se to postiže sa mikrokanalskim razmenjivačima kao kondenzatorima", "Isparivači u amonijačnim postrojenjima"

07.04.2015.
  U organizaciji Inženjerske komore Srbije - Izvršnog odbora Matične sekcije projektanata i Izvršnog odbora Matične sekcije izvodjača radova, biće održano predavanje iz Programa obuke kontinuiranog (permanentnog) profesionalnog usavršavanja članova Inženjerske komore Srbije iz oblasti Nacionalnog programa za 2015. godinu, na temu "Trendovi koje vode ka korišćenju manjih sistema upakovanim sa veoma malim punjenjem rashladnim fluidom", "Čileri sa jako malim punjenjem gde se to postiže sa mikrokanalskim razmenjivačima kao kondenzatorima" i "Isparivači u amonijačnim postrojenjima".

Predavanje je vrednovano sa 5 bodova za prijavljene učesnike koji su članovi Komore, saglasno Pravilniku o kontinuiranom profesionalnom usavršavanju članova Inženjerske komore Srbije i namenjeno je licenciranim inženjerima sa šiframa licenci: 330 i 430.

Predavanje će se održati u Beogradu, u utorak 14. aprila 2015. godine sa početkom u 11 časova. U regionalnim kancelarijama u Novom Sadu i Nišu je omogućeno praćenje predavanja putem video linka.

Za prisustvo predavanju možete se prijaviti putem sledećih linkova:

Link za prijavu prisustva u Beogradu

Link za prijavu prisustva u Novom Sadu

Link za prijavu prisustva u Nišu

23. novembar 2020.