:: Naslovna strana > Vesti >"Primena senzora MicroStrain Inc. u mašinstvu, građevinarstvu, elektrotehnici, robotici, vojnoj industriji i drugim oblastima tehnike, sa posebnim osvrtom na monitoring sisteme različitih vrsta inženjerskih konstrukcija"

07.04.2009.
  Renomirani američki i svetski proizvođač bežičnih i drugih senzora MicroStrain Inc., Williston, VT, USA u saradnji sa NORTH Point d.o.o., Član NORTH Grupe iz Subotice, organizuje prezentaciju sa stručnim predavanjem na temu:

" Primena senzora MicroStrain Inc. u mašinstvu, građevinarstvu, elektrotehnici, robotici, vojnoj industriji i drugim oblastima tehnike, sa posebnim osvrtom na monitoring sisteme različitih vrsta inženjerskih konstrukcija"
četvrtak, 16. aprila 2009. godine
Beograd, Kneza Miloša br.7
Dom inženjera Srbije,
sala na III spratu.
(ulaz kod tuckwooda)
Početak: 12,00 Časova
    Program :
  • Prezentacija NORTH Grupe sa osvrtom na program zastupanja stranih firmi u regionu Jugoistočne Evrope
  • Kraći prikaz ponude senzora iz proizvodnog programa MicroStrain Inc., VT, USA
  • Primena senzora MicroStrain Inc. u mašinstvu, građevinarstvu, elektrotehnici, robotici, vojnoj industriji i drugim oblastima tehnike, sa posebnim osvrtom na monitoring sisteme različitih vrsta inženjerskih konstrukcija
  • Dikusija i demonstracija rada senzora MicroStrain
    Predavači:
  • Prof. dr Slobodan S. GAJIN
    Redovni profesor Univerziteta u Novom Sadu i Predsednik NORTH Grupe
  • Josip FLEIS, Izvršni direktor NORTH Point d.o.o., Član NORTH Grupe
  • Michael ROBINSON, Podpredsednik MicroStrain Inc., VT, USA
Svi zainteresovani članovi Komore mogu da se prijave najkasnije do srede 15. aprila 2009. godine do 16,00 časova na telefon: 011/3229228 ili
e-poštu: vera.bubonja@ingkomora.rs (navesti ime i prezime i broj licence), kontakt osoba: Vera Bubonja

05. decembar 2020.