:: Naslovna strana > Vesti > Elektronski kurs o F-gasovima i pratećoj regulativi

Prezentacije,predavanja,kursevi,seminari,okrugli stolovi

Naziv Elektronski kurs o F-gasovima i pratećoj regulativi
Organizator Društvo za KGH pri SMEITS-u
Oblast (šira i uža) Elektronski kurs je namenjen inženjerima za projektovanje i održavanje sistema za grejanje, hlađenje i klimatizaciju i toplotnih pumpi. Kandidat stiče osnovno teorijsko znanje u vezi sa F-gasovima i stacionarnim rashladnim sistemima, split sistemima i toplotnim pumpama. Sva materija potrebna za teoretsko znanje izložena je u sažetom i razumljivom obliku, jednostavnom za praćenje.
Ciljne grupe Diplomirani inženjeri mašinstva, projektanti i izvođači, nosioci licenci brojeva 330, 336, 381, 430, 436, diplomirani inženjeri tehnologije, nosioci licenci broj 371
Autori elektronskog kursa Autori elektronskog kursa su stručnjaci kompanije Star Learning Solutions (http://www.i-know.com/) iz Velike Britanije, a tekst ovog elektronskog kursa je preveden na srpski jezik. Prevod i redakciju prevoda uradili su stručnjaci Društva za KGH Srbije.
Očekivano trajanje elektronskog kursa Elektronski kurs je moguće završiti za nekoliko sati, ali kandidat sam bira vreme početka i trajanja svog kursa. U svakom trenutku može da prekine pohađanje i da ga nastavi kada mu odgovara.
Termin i mesto održavanja Posle uplate, kandidat dobija pristupne podatke i bira vreme početka i trajanja elektronskog kursa
Cilj elektronskog kursa i očekivani rezultati Inženjeri imaju priliku da budu u toku sa novim propisima i tehničkim dostignućima iz industrije na lak i pogodan način. Sistem obuke preko interneta (e-learning), omogućava profesionalcima da održavaju i poboljšaju kompetentnost bilo kad i bilo gde. Nakon uspešnog polaganja kandidat dobija međunarodno priznati sertifikat o kontinualnom profesionalnom razvoju (sertifikat CPD) i sertifikat CIBSE.
Vrednovanje Kurs je vrednovan sa 5 bodova za prijavljene učesnike, saglasno Pravilniku o kontinuiranom profesionalnom usavršavanju članova Inženjerske komore Srbije.
Odgovorno lice za sprovođenje elektronskog kursa / kontakt Vladan Galebović,
GSM: 063 300 833
E -mail: sekretar@smeits.rs
Cena elektronskog kursa Cena elektronskog kursa za članove Inženjerske komore Srbije je 102 €eura(u dinarskoj protivvrednosti)