:: Naslovna strana > Vesti > Kurs iz oblasti proračuna energetske efikasnosti zgrada

06.05.2011.
Kurs iz oblasti proračuna energetske efikasnosti zgrada
  U organizaciji Nemačkog društva za međunarodnu saradnju - GIZ (raniji naziv GTZ), u okviru programa "Open Regional Fund for South Eastern Europe - Energy Efficiency", u Ohridu će se, u periodu od 16.05. do 21.05.2011. godine, održati Kurs iz oblasti proračuna energetske efikasnosti zgrada.

Cena kursa iznosi 400 evra.
Kurs je na engleskom jeziku.
U cenu su uključeni svi troškovi: troškovi obuke, hotelski smeštaj sa punim pansionom i prevoz.
Sadržaj kursa i kratak pregled predavanja po danima možete preuzeti ovde.

Broj učesnika kursa je ograničen i prvih 10 članova Komore koji svoju prijavu pošalju na e-adresu: vera.jurjec@ingkomora.rs stiču pravo učešća.

Rok za prijavu ističe 10.5.2011. godine u 16 časova.

Detaljnije informacije o polasku i smeštaju biće poznate nakon isteka roka za prijavu.