:: Naslovna strana > Vesti >Besplatne ulaznice za 54. Međunarodni sajam tehnike i tehničkih dostignuća u Beogradu

06.05.2010.

Radno vreme Sajma
od 10:00 do 18:00 časova
Izložbeni prostor: Hala 1, Hala 2, Hala 3, Hala 3A, Hala 1A, Hala 4, Otvoreni prostor

Vaučer (ulaznicu) za ulazak na Sajam možete podići u prostorijama Inženjerske komore Srbije, Kneza Miloša broj 9, II sprat, Beograd ili u regionalnim kancelarijama Inženjerske komore Srbije, od utorka 11. do petka 14. maja 2010. godine, od 08,00 do 16,00h. Sa preuzetim vaučerom možete ući na Sajam, s tim što isti predajete licu (cepaču karata) na ulazu (glavnoj kapiji) Sajma. Prilikom preuzimanja vaučera, molimo vas da priložite jednu od članskih karata Komore radi evidencije. Vaučer važi za jednog člana Komore i za jedan ulazak na Sajam za vreme trajanja Sajma.

Međunarodni sajam tehnike i tehničkih dostignuća je najznačajniji privredni i tehnološki događaj u Srbiji i jugoistočnoj Evropi. Predstavlja tradicionalno mesto susreta i poslovnih kontakata, koje omogućava brojnim izlagačima i posetiocima ispunjenje svojih poslovnih očekivanja. Zemlje učesnice Sajma su Austrija, Belgija, Bivša jug.republika Makedonija, Bosna&Hercegovina, Bugarska,Češka Republika, Francuska, Holandija, Hrvatska, Italija, Mađarska, Nemačka, Poljska, Rumunija, Ruska Federacija, Sjedinjene Američke Države, Slovačka Republika, Slovenija, Srbija, Španija, Švajcarska, Švedska, Turska. Robne grupe na Sajmu tehnike su komponente i moduli za flexibilnu automatizaciju, elektro, elektronski, hidro i pneumatski, motori i regulatori, CNC programabilni kontroleri, robot kontroleri, ćelijski kontroleri, numerički upravljane mašine alatke, obradni i merni centri, flexibilne tehnološke ćelije i fleksibilni tehnološki sistemi, postrojenja i proizvodna oprema, oprema i softver za projektovanje primenom računara- CAD/CAM, internet, intranet, ekstranet, kompletne fabrike (know-how) i dr.

Više informacija o Sajmu možete pogledati na sajtu Beogradskog sajma: www.sajam.co.rs

28. novembar 2020.