:: Naslovna strana > Vesti > Održan je sastanak predstavnika Inženjerske komore Srbije i Lekarske komore Srbije u prostorijama Inženjerske komore u Beogradu

05.11.2015.
  Direktorka Lekarske komore Srbije, spec. dr med. Vesna Jovanović, prim. i predsednik Inženjerske komore Srbije prof. dr Milisav Damnjanović, dipl. inž. arh, na osnovu zajednički pokrenute inicijative održali su sastanak u prostorijama Inženjerske komore Srbije, u Beogradu, dana 28. oktobra 2015. godine. Sastanku su, takođe, prisustvovali i predsednik Skupštine Inženjerske komore Srbije prof. dr Dragoslav Šumarac, potpredsednica Inženjerske komore Srbije Latinka Obradović, v.d. sekretara Inženjerske komore Srbije Ivana Magdelinić i sekretar regionalnih odbora regionalnog centra Beograd i koordinator regionalnih kancelarija Vera Bubonja.

Tom prilikom, razmenjena su iskustva u vezi sa organizacijom rada i izbornim sistemima u Komorama kao i na polju međunarodne saradnje. Poseban akcenat je dat aktuelnom programu obuke kontinuiranog profesionalnog usavršavanja članova Inženjerske komore Srbije i iskustva Lekarske komore Srbije na sprovođenju kontinuirane medicinske edukacije. Na sastanku je postignut dogovor o smernicama i daljnoj saradnji ove dve Komore.

Vest na sajtu Lekarske komore Srbije možete pogledati na sledećem linku.

24. novembar 2020.