Matične sekcije >

Upravni odbor >>
Nadzorni odbor >>

Mirovanje članstva
Inženjerska komora Srbije - Matična sekcija urbanista je sponzor elektronske publikacije o urbanom dizajnu koju možete pogledati na sajtu www.urbandesign.rs
YouTube kanal Komore

:: Naslovna strana > Vesti > Simpozijum Društva građevinskih konstruktera Srbije

05.07.2016.
Simpozijum Društva građevinskih konstruktera Srbije
  Društvo građevinskih konstruktera Srbije u saradnji sa Građevinskim fakultetom Univerziteta u Beogradu, Fakultetom tehničkih nauka Univerziteta u Novom Sadu i Inženjerskom komorom Srbije, održaće Simpozijum od 15. do 17. septembra 2016. godine u hotelu "Palisad" na Zlatiboru. Na Simpozijumu će biti prikazana najznačajnija konstrukterska ostvarenja iz oblasti projektovanja, izvođenja, održavanja i rehabilitacije građevinskih objekata. Posebna pažnja biće posvećena novim standardima za građevinske konstrukcije - evrokodovima i njihovoj primeni u Srbiji i zemljama okruženja. Učesnici koji planiraju da prisustvuju Simpozijumu treba da se prijave i dostave radove najkasnije do 1. avgusta 2016. godine. Prijavljivanje se obavlja preko Internet prezentacije Društva građevinskih konstruktera Srbije http://dgks.grf.bg.ac.rs/index.php?lang=sr.

Za sve dodatne informacije u vezi Simpozijuma možete se obratiti Stoji Todorović - Saški, Institut za materijale i konstrukcije - Građevinski fakultet, 11000 Beograd, Bulevar kralja Aleksandra 73 (soba 7a), e-mail: saska@imk.grf.bg.ac.rs tel: 011/3218-610, 011/3218-505.

Detaljnije informacije u vezi kotizacije, hotelskog smeštaja, bodovanja i sl. možete preuzeti ovde.

Drugu informaciju u vezi Simpozijuma možete preuzeti ovde.

17. oktobar 2019.