:: Naslovna strana > Vesti > Stupile na snagu odluke o članarini i naknadi za izdavanje licence u 2006. godini

04.12.2006.
  Ministarstvo za kapitalne investicije u skladu sa članom 131. stav 3. Zakona o planiranju i izgradnji ("Službeni glasnik RS" br. 47/03 i 34/06), dalo je saglasnost na Odluku o članarini za članove Inženjerske komore Srbije u 2006. godini i Odluku o naknadi za izdavanje licence, koje je Skupština Inženjerske komore Srbije donela na Trećoj redovnoj sednici Skupštine Komore održanoj 13. aprila 2006. godine.

Prema Odluci o članarini za članove Inženjerske komore Srbije u 2006. godini, članarina iznosi 5.000,00 dinara godišnje, a primenjuje se od 31. jula 2006. godine.
Napomena: Stupanjem na snagu ove odluke ukinuta je obaveza plaćanja članarine za drugu i svaku sledeću licencu.

Prema Odluci o naknadi za izdavanje licence, naknada za obradu zahteva za izdavanje licence u 2006. godini iznosi 2.500,00 dinara a dokaz o uplati prilaže se uz zahtev za izdavanje licence. Naknada troškova izdavanja licence iznosi 1.000,00 dinara dok su troškovi izrade pečata u visini stvarnih troškova na dan izrade pečata. Dokaz o uplati naknade troškova izdavanja licence i troškova za izradu pečata dostavlja se prilikom preuzimanja licence.

Integralne tekstove odluka možete preuzeti sa linkova ispod

Odluka o članarini za članove Inženjerske komore Srbije u 2006. godini [doc]
Odluka o naknadi za izdavanje licence [doc]

Saglasnost Ministarstva za kapitalne investicije