:: Naslovna strana > Vesti > Godišnji susreti urbanista

04.09.2015.
Godišnji susreti urbanista
  U organizaciji Udruženja urbanista Srbije - Vojvođansko udruženje urbanista, Grada Pančeva i JP Direkcije za izgradnju i uređenje Pančeva I pokrovitelja Inženjerske komore Srbije - Matične sekcije urbanista održaće se "Godišnji susreti urbanista", 16. oktobra 2015. godine, u zgradi Gradske uprave grada Pančeva. Kako je pomenuti skup uvršćen u Program obuke kontinuiranog profesionalnog usavršavanja članova Inženjerske komora Srbije za 2015. godinu, članovi matičnih sekcija planera I urbanista (licence 100,200,201,202 i 203) dobijaju bodove usvojene od strane Skupštine Inženjerske komore Srbije, I to: za izlaganje rada 7 bodova, a učešće na skupu 5 bodova.

Detaljnije informacije o učešću na Godišnjim susretima urbanista možete pogledati ovde.