:: Naslovna strana > Vesti >Sajam SAIE08 u Bolonji

06.08.2008.
Sajam SAIE08 u Bolonji
  Inženjerska komora Srbije, po povoljnim uslovima za članove, organizuje posetu Sajmu tehnologije prefabrikovane gradnje, koji će se održati od 15. do 18. oktobra 2008. godine u Bolonji, Italija. Članovima Komore, obezbeđene su besplatne ulaznice i mogućnost plaćanja aranžmana na 3 rate.

Svi zainteresovani članovi Komore, mogu da se prijave najkasnije do 31. avgusta 2008. godine na mail: saie08@ingkomora.rs, a dodatne informacije mogu dobiti na telefon 011 32 48 585, kontakt osoba Milana Milović. Za lica koja nemaju vizu, rok za podnošenje dokumentacije za dobijanje italijanske vize je do 3. septembra 2008. godine. Taksa za italijansku vizu se plaća u valuti Eur, prilikom predaje dokumenata, koji se podnose u prostorijama turističke agencije Argus turs, adresa: Balkanska 51, telefon 011 361 88 66 - vizno odeljenje, kontakt osoba Dajana Savić.

Više informacija u vezi sajma možete preuzeti ovde.

Zvaničnu prezentaciju sajma pogledajte na www.saie.bolognafiere.it

Administrativne poslove (evidencija prijava i uplata za aranžman) u ime članova Komore, obavljaće Sekretarijat Komore, osim podnošenja zahteva za izdavanje italijanske vize. Članovi Komore koji se prijave za Sajam vršiće uplatu cene aranžmana preko računa Komore, broj 160-40916-33, po prodajnom kursu Banke Intesa za efektivu na dan uplate aranžmana, i to:

- I rata u iznosu od 30% cene aranžmana, uplaćuje se do 2. septembra 2008. godine

- II rata u iznosu od 50% preostalog iznosa, uplaćuje se do 30. septembra 2008. godine

- III rata u iznosu do pune vrednosti aranžmana, uplaćuje se do 5. oktobra 2008. godine.

Po izvršenoj uplati, članovima Komore dostaviće se dokaz o izvršenoj uplati na kućnu adresu.

SAJAM TEHNOLOGIJE PREFABRIKOVANE GRADNJE BOLONJA, OD 15. DO 18. OKTOBRA 2008. GODINE

Prijavu pošaljite na mail: saie08@ingkomora.rs
Broj mesta je ograničen (do 150 mesta)

Prijava treba da sadrži sledeće podatke:
  1. ime i prezime
  2. datum rođenja
  3. matični broj
  4. broj pasoša
  5. adresu
  6. kontakt telefon (po mogućstvu broj mobilnog telefona)
  7. prijavu za dvokrevetnu ili jednokrevetnu sobu u hotelu 3* Roncobilaccio
  8. informaciju o posedovanju ili neposedovanju vize

PROGRAM ARANŽMANA:
Broj dana 5 (3 noćenja)
CENA ARANŽMANA: 270 Eur po osobi u dvokrevetnoj sobi

I DAN (14.10.2008.) - Sastanak putnika u 16.30 časova na parkingu Sava Centra. Polazak autobusa u 17.00 časova. Vožnja preko Hrvatske i Slovenije sa kratkim usputnim zadržavanjima radi odmora.

II DAN (15.10.2008.) - Dolazak u Bolonju u jutarnjim satima. Orijentaciono razgledanje Bolonje i smeštaj u motelu sa 3* Roncobilaccio (veb strana hotela www.simonihotels.com) u okolini Bolonje. Poseta Sajmu uz organizovan prevoz. Povratak u hotel. Večera. Noćenje.

III DAN (16.10.2008.) - Doručak. Slobodno vreme i vreme predviđeno za posetu Sajmu uz organizovan prevoz. Povratak u hotel. Večera. Noćenje.

IV DAN (17.10.2008.) - Doručak. Slobodno vreme i vreme predviđeno za posetu Sajmu uz organizovani prevoz. Povratak u hotel. Večera. Noćenje.

V DAN (18.10.2008.) - Doručak. Odjava iz hotela i polazak za Veneciju. Ukrcavanje na brodić i iskrcavanje na Rivi. Kraća organizovana šetnja i slobodno vreme. U večernjim satima, sastanak grupe u dogovoreno vreme na Rivi, vožnja brodićem i ukrcavanje u autobus. Polazak za Beograd kroz Hrvatsku i Sloveniju sa kratkim usputnim zadržavanjima radi odmora.

VI DAN (19.10.2008.) - Dolazak na mesto polaska u jutarnjim satima.

Hotel Cena putovanja po osobi u dvokrevetnoj sobi Hotelske usluge Doplata za jednokrevetnu sobu
Roncobilaccio 3* 270 Eur 3 polupansiona (doručak - večera) 65 Eur

U cenu aranžmana uračunato je: autobuski prevoz na relaciji Beograd - Italija - Beograd, smeštaj u motelu 3* Roncobilaccio u dvokrevetnim ili jednokrevetnim sobama na bazi 3 polupansiona (doručak - večera), obrada dokumentacije u Ambasadi Italije (za lica koja nemaju vizu), međunarodno zdravstveno osiguranje sa pokrićem do 30.000 EUR neophodno za dobijanje turističke šengen vize za Italiju, orijentaciono razgledanje Bolonje sa vodičem, besplatne ulaznice za Sajam, poseta Veneciji.

U cenu aranžmana nije uračunato: taksa italijanske šengen vize u iznosu od 35 Eura.

Spisak dokumentacije potrebne za dobijanje italijanske šengen vize možete preuzeti ovde.
Uz gore navedenu dokumentaciju priložiti i čitko popunjen formular, koji možete preuzeti ovde.

Važne napomene:
U slucaju promene troškova prevoza, putarina, cena goriva i ostalih stavki vezanih za transport, organizator putovanja zadrzava pravo korekcije cene o čemu je obavezan odmah obavestiti naručioca usluge.

Uz ovo putovanje važe opšti uslovi putovanja agencije Argus turs kao organizatora putovanja i YUTA-e.

U slučaju otkaza putovanja, primenjivaće se uzanse naplate storno penala odrđene uzansama opštih uslova putovanja agencije Argus turs.

02. decembar 2020.