:: Naslovna strana > Predavanje "Evropske norme i direktive iz oblasti energetske efikasnosti zgrada"

04.02.2008.
  U organizaciji Regionalnog Odbora podsekcije diplomiranih mašinskih inženjera sa regiona Kraljevo, održaće se

predavanje:

"EVROPSKE NORME I DIREKTIVE IZ OBLASTI ENERGETSKE EFIKASNOSTI ZGRADA"

Sreda, 06.februar 2008. godine, u Kraljevu
Velika sala Regionalne privredne komore (II sprat)
Omladinska br.2, Kraljevo
početak: 13,00 časova

Predavač:
  • Dr Dimitrije Lilić, Agencija za energetsku efikasnost
Program:
  • Energetska efikasnost u zgradarstvu u Srbiji
  • Evropske norme i direktive iz oblasti energetske efikasnosti zgrada sa posebnim osvrtom na Direktivu 2002/91/EC o energetskim karakteristikama zgrada
Cilj skupa je upoznavanje sa novim trendovima i evropskim normama i direktivama iz oblasti energetske efikasnosti.

Svi zainteresovani članovi svoje prisustvo mogu prijaviti najkasnije do utorka 05.02.2008 godine do 16 časova na telefon: 036/320-530 ili e-poštu: ingkomkr@ingkomora.org.yu (navesti ime, prezime i broj licence), kontakt osoba: Verica Petrović.

Za članove Komore prisustvo je besplatno.