:: Naslovna strana > Vesti >Okrugli sto - razgovori o primeni proizvoda od gline u zidanim konstrukcijama

03.12.2009.
Okrugli sto - razgovori o primeni proizvoda od gline u zidanim konstrukcijama
  Udruženje industrije glinenih proizvoda "IGP" Srbije - Beograd, Društvo za ispitivanje i istraživanje materijala i konstrukcije -DIMK Srbije, Savez arhitekata Srbije, časopis Izdradnja - Beograd i Inženjerska komora Srbije, organizuju Okrugli sto - razgovori o primeni proizvoda od gline u zidanim konstrukcijama, koji će se održati 10. decembra 2009. godine u Beogradu, Sala na III spratu Saveza inženjera i tehničara Srbije, Kneza Miloša 9, sa početkom u 10,00 časova.

Cilj održavanja Okruglog stola

Cilj Okruglog stola je upoznavanje stručne javnosti sa kretanjima na polju proizvodnje elemenata od gline u Evropi i kod nas, kao i na polju standardizacije u oblasti zidanih konstrukcija i materijala za zidanje. Učesnici Okruglog stola biće upoznati i sa proizvodnjom novih asortimana i šire primene glinenih proizvoda sa sapekta sigurnosti, trajnosti i energetske efikasnosti. Istovremeno učesnici će biti upoznati i sa delom novog Zakona o planiranju i izgradnji, koji se odnosi na upotrebu materijala u objektima.

Okrugli sto je namenjen prvenstveno projektantima i izvođačima radova, kao i proizvođačima građevinskog materijala od gline.

Program rada Okruglog stola

09,00-10,00 časova Prijava učesnika
10,00 časova Otvaranje
10,15-11,30 časova Uvodna izlaganja - teme 1.-6.
11,30-12,00 časova KAFE-PAUZA
12,00-13,00 časova Uvodna izlaganja - teme 7.-9.
13,00-14,30 časova Pitanja, odgovori i diskusija
14,30 časova Koktel

Ostale informacije

Za donatore, projektante i izvođače učešće na skupu je bez nadoknade. Za učešće predstavnika proizvovođača opeke i crepa koji nisu donatori kotizacija po učesniku iznosi 10.000 dinara.

U informaciji je priložena prijava učešća koju treba dostaviti najkasnije do 05.12.2009 godine na adresu Udruženja IGP. Kotizaciju u iznosu od 10.000 dinara za predstavnike proizvođača opeke i crepa koji nisu donatori treba uplatiti na račun Udruženja IGP: 180-1001210016892-11.

Informacije

Sve informacije o Okruglom stolu mogu se dobiti u Udruženju IGP, Kneza Miloša 9/I, Beograd.
Tel: 011/3230-357 i tel/fax: 011/3242-589
E-mail: udruzenjeigp@ptt.rs

Detaljniji program i prijavu za Okrugli sto možete preuzeti ovde
Molbu za učešće na Okruglom stolu (za arhitekte i građevince) možete preuzeti ovde