:: Naslovna strana > Vesti >Prezentacija sa stručnim predavanjem firme "Trimo inženjering"

03.04.2009.
Prezentacija sa stručnim predavanjem firme "Trimo inženjering"
  U organizaciji firme "Trimo inženjering", održaće se prezentacija sa stručnim predavanjem na sledeće teme:
  • "Primena panel - ploča sa ispunom od mineralne vune i poliuretana u gradjevinarstvu, sa spekta zaštite od požara"
  • "Požari i izbor građevinskih materijala"
  • "Funkcionalne karakteristike sendvič - panela sa izolacionom ispunom od kamene vune"
  • "Sertifikat o usaglašenosti sa evropskim standardom en 14509"

• i
  • " Uloga termoizolacionih materijala u zaštiti objekata od požara "
u četvrtak,09. aprila 2009. godine u Kragujevcu,

Velika sala na V spratu Regionalne privredne komore Kragujevac,
Dr Zorana Đinđića 10,
sa početkom u 12,00 časova

Program :
  • Prof. Dr Desimir Jovanović,
    • Rukovodilac centra za zaštitu radne i životne sredine, član katedre za energetske procese i zaštitu, Fakultet zaštite na radu - Niš
  • Prof. Dr Jasmina Radosavljević,
    - Član katedre za kvalitet radne i životne sredine, Fakultet zaštite na radu- Niš
  • Prof Dr Slobodan Krnjetin,
    - Departman za inženjerstvo zaštite životne sredine, Fakultet tehničkih nauka, Novi sad
  • Dipl. Ing. Nenad Djordjević, MBA,
    - Tehnički direktor Trimo Inženjeringa
  • Andjelina Kuzmanović, dipl.inž.gradj.,
    - Menadžer tehničke podrške Knauf Insulation, Beograd
Svi zainteresovani članovi Komore mogu da se prijave najkasnije do četvrtka 09. aprila 2009. godine do 10,00 časova na telefon: 34/501-068 ili
e-poštu: ingkomkg@ingkomora.rs (navesti ime i prezime i broj licence), kontakt osoba: Biljana Nedeljković.