:: Naslovna strana > Vesti >Konkurs za godišnje nagrade Komore

03.04.2008.
Konkurs za godišnje nagrade Komore
  Inženjerska komora Srbije dodeljuje godišnje nagrade članovima Komore i drugim licima kao priznanje i stimulaciju za uspeh i napredak u struci i to u tri kategorije: za životno delo, za izuzetno dostignuće u struci iz delatnosti članova Komore, i za ostvarivanje izuzetnih rezultata na početku stručne karijere.
Predlozi kandidata za dodelu ovih nagrada se mogu dostaviti najkasnije do 20. maja 2008. godine, poštom ili lično na adresu Inženjerske komore Srbije, ulica kneza Miloša br. 9, II sprat, Beograd.

Pravo podnošenja predloga za dodelu nagrade imaju svi organi i tela Komore, matični fakulteti, kao i najmanje 24 člana Komore.

Predlog kandidata treba da sadrži naziv predlagača sa potpisom ovlašćenog lica, lično ime kandidata, zanimanje, godine života, mesto prebivališta i adresu stana, sa radnom biografijom i ostvarenjima u struci. Uz predlog kandidata potrebno je dostaviti izjavu o prihvatanju kandidature za dodelu nagrada Komore.
Nagrade Komore se dodeljuju laureatima na svečanosti povodom obeležavanja Dana Komore.

Detaljnije informacije o uslovima i postupku predlaganja kandidata se nalaze na Internet stranici: www.ingkomora.org.yu/akti/ gde je objavljena Odluka o postupku dodele nagrada i Pravilnik o nagradama.

Razmatraće se samo blagovremene i potpune prijave.

27. novembar 2020.