:: Naslovna strana > Vesti > Pogodnosti za članove Komore turističke agencije Business Travel & Services Kompas

02.06.2014.
  Turistička agencija Business Travel & Services Kompas, omogućila je članovima Komore sledeće popuste: 12-15% na sajmove koji će biti objavljeni na sajtu Komore, 10% popusta za osobe koje putuju sa članom Komore, minimalni sesrvis od 5 evra za izdavanje avio karata i hotelske rezervacije uz servis od 10 evra po osobi.

Business Travel & Services Kompas je agencija specijalizovana za organizaciju svih poslovnih putovnja i pružanje usluga korporativnim klijentima. Dugogodišnje iskustvo u organizovanju poseta sajmovima i kongresima nam je pokazalo da je ovakav vid korporativnog turizma najefikasniji za sve delatnosti. Kompanije koje su nam dale poverenje su unapredile svoje poslovanje, ali su i postali naši stalni klijenti. Ukoliko neki putuju kao izlagači, Business Travel & Services Kompas se stara da eksponati stignu na vreme i na najbezbedniji način. Pored osnovnog programa, Business Travel & Services Kompas organizuje i druga namenska putovanja prema zahtevima zainteresovanih.

Ponudu turističke agencije Business Travel & Services Kompas možete videti na web sajtu www.bts.rs, a sve informacije možete dobiti od:
Predrag Tešić , 011 3281 444 , 062/641 706, predrag.tesic@bts.rs
Miloš Dudić , 011 26 36 586 , 063/805 71 99 , milos.dudic@bts.rs