:: Naslovna strana > Vesti >Sajam nameštaja i građevinarstva "DOMEXPO"u Kragujevcu

02.03.2010.
Sajam nameštaja i građevinarstva "DOMEXPO"u Kragujevcu
  Inženjerska komora Srbije - regionalni odbori podsekcija diplomiranih inženjera građevine regionalnog centra Kragujevac je zajedno sa Regionalnom privrednom komorom u Kragujevcu pokrovitelj ovogodišnjeg Sajma nameštaja i građevinarstva "DOMEXPO" koji se održava u periodu od 03.03. - 07.03.2010.godine.

Svečano otvaranje zakazano je za sredu 03. marta 2010.godine sa početkom u 12:00 časova na gradskom sajmištu "Šumadija sajma"u Kragujevcu.
Ovogodišnji sajam DOMEXPO otvoriće predsednik Inženjerske komore Srbije Prof. Dr Dragoslav Šumarac,dipl.inž.građ.

Cilj aktivnosti je predstavljanje Komore kao promotera novih tehnologija i njihove primene u praksi, kao i saradnja da Regionalnom privrednom komorom na projektima koji će obezbediti realizaciju proizvodnih programa domaće opreme za korišćenje obnovljivih izvora energije i zaštitu životne sredine.

Pozivaju se svi zainteresovani članovi da pristvuju svečanosti otvaranja sajma, posete štand Inženjerske komore Srbije i prisustvuju predavanjima tokom trajanja sajma.

Za sve članove Inženjerske Komore besplatan je ulaz uz člansku kartu Komore i ličnu kartu.

28. novembar 2020.