Početna strana

Organizacija rada podsekcija u IKS na nivou sekcija PROJEKTANATA I IZVOĐAČA RADOVA
Karta
Odluka o organizovanju regionalnih odbora sekcija i podsekcija
Odluka o izmenama i dopunama Odluke o organizovanju regionalnih odbora sekcija i podsekcija br. 6059/1-4. od 23.11.2006.
Pravilnik o načinu organizovanja podsekcija
Odluke o obrazovanju regionalnih odbora podsekcija matične sekcije projektanata
Odluke o obrazovanju regionalnih odbora podsekcija matične sekcije izvođača radova
Odluka o utvrđivanju kriterijuma za organizaciju i sprovođenje aktivnosti u realizaciji plana i programa rada regionalnih odbora Matične sekcije izvođača radova

Regionalni odbori podsekcija IKS
Subotica
Novi Sad
Beograd
Kragujevac
Valjevo
Čačak
Kraljevo
Niš
Kosovska Mitrovica

 
:: Naslovna strana > Regionalni odbori podsekcija IKS - region Novi Sad
 
Regionalni odbor podsekcije za područje regionalnog centra Novi Sad
Matična sekcija projektanata Matična sekcija izvođača radova
podsekcije diplomiranih inženjera arhitekture
Predsednik:  Andrea Tamaš Dačić Predsednik:  Danica Medvedev
Zamenik:  Jasmina Živanov Zamenik:  Karl Mičkei
Članovi: 

Ljiljana Gogić
Slobodan Rackov
Biljana Nikolić

Članovi:  Goran Govedarica
Nikola Lazić
Svetlana Golić
podsekcije diplomiranih građevinskih inženjera
Predsednik:  Andrija Rašeta Predsednik:  Biljana Nenadić
Zamenik:  Matija Stipić Zamenik:  Goran Radeka
Članovi:  Biljana Gajdobranski
Davor Žderić
Mirjana Manić  
Članovi: 

Đorđe Delić
Brane Jaćimovski
Stojan Bubnjević
Katica Anđelković
Mirjana Aćimović Simin

podsekcije diplomiranih mašinskih inženjera
Predsednik:  Danijel Bulik Predsednik:  Aleksandar Starčević
Zamenik:  Ivan Kuljić   Zamenik:  Živorad Niketić  
Članovi:  Rado Simić
Marko Jovičin
Saša Gojšina

Članovi:  Dragan Vuković
Miodrag Malinović
Veljko Malbašić
podsekcije diplomiranih inženjera elektrotehnike
Predsednik:  Željko Ratković   Predsednik:  Evica Suša  
Zamenik:  Milan Marković   Zamenik:  Dragan Buača
Članovi:  Milan Popović
Dragan Marinković
Sava Mladenović
 
Članovi:  Lidija Bubnjević
Srđan Pelagić
Miroslav Mitrović
podsekcije diplomiranih inženjera ostalih tehničkih struka
Predsednik:  Olja Savić Predsednik:  Dejan Stojković  
Zamenik:  Vladimir Filipović Zamenik:  Njegoš Beljkaš
Članovi:  Borislav Simendić
Goran Knežević
Slobodan Radosavljević
Članovi: 

Radoslav Mićić
Goran Orlović
Milko Bošnjačić
 

   
26. jul 2016.
 
English
Pretraga članova IKS
Pretraga referenci
Lične prezentacije
Promovisanje kompanija
Galerija
Forum









Prijava na sistem
Korisničko ime
Lozinka


Pretraga sajta