Početna strana  
 O Komori >
 Baza propisa
 Akti Komore
 Sud časti >
 Matične sekcije >
 Stručni ispiti
Permanentna obuka
 Regionalne kancelarije >
 Licenciranje >
 Članovi >
 Vesti i događaji >
 Osiguranje članova
 Glasnik IKS >
 Linkovi
 Kontakt
 
Sednice
Skupština >>
Upravni odbor >>
Nadzorni odbor >>

Videoteka predavanja



Materijali sa predavanja
Permanentna obuka
(bodovana predavanja)
Permanentno usavršavanje
(po starom programu)
Program regionalnih odbora


Brzi linkovi
Katalog srpskih standarda i srodnih dokumenata
Informacije o članarini
Postupak za izdavanje licence
Zahtev za promenu ličnih podataka
Mirovanje članstva
Inženjerska komora Srbije - Matična sekcija urbanista je sponzor elektronske publikacije o urbanom dizajnu koju možete pogledati na sajtu www.urbandesign.rs
YouTube kanal Komore
 
:: Naslovna strana > Prezentacije, predavanja, kursevi, seminari, okrugli stolovi > OSTALO > SEMINAR ARHITEKTI/PROJEKTANTI/PRAKTIČARI Arhitektu...
 
Prezentacije,predavanja,kursevi,seminari,okrugli stolovi 
Prijava 
OSTALO 
Šifra 7891
Naziv SEMINAR ARHITEKTI/PROJEKTANTI/PRAKTIČARI Arhitektura i materijali: koje su inovacije u praksi, novi materijali i njihova primena, kako vršiti rekonstrukcije objekata u okviru programa 14. Beogradske Internacionalne Nedelje Arhitekture BINA 2019
Ciljne grupe 300, 301, 302, 381, 400, 401, 800, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 373, 410, 411, 412, 413, 414, 415, 418, 800, 812, 700, 712, 419, 474.
Oblast Arhitektura, građevina
Organizator Društvo arhitekata Beograda i Kulturni centar Beograda
Predavači Bratislav Tošković, dipl. inž. arh,
Marija Konstandinidis Mijušković, dipl. inž. arh,
Olga Lazarević, dipl. inž. arh,
Lidija Popović, dipl. inž. arh,
Aleksandar Đikanović, dipl. inž. arh, 
Goran Stoiljković, dipl. inž. arh,
Vladimir Lazić, dipl. inž. arh,
Ivana Lovrinčević, dipl. inž. arh,
Anđela Karabašević,  dipl. inž. arh,
Vladislav Sudžum, dipl. inž. arh.
Termin održavanja 13. maj 2019. godine
Početak: 10:00 časova (do 17h).
Mesto održavanja Hotel Crowne plaza, I sprat, sala Aegean
Cilj i očekivani rezultati Upoznavanje sa visokim kvalitetom najnovijih materijala i načina ugradnje kao i vizuelnih i dizajnerskih rešenja kojima je moguće unaprediti i inovirati projektovanje objekata, kompleksa i celina.
Napomena Predavanje je vrednovano sa 5 bodova za učesnike, odnosno 10 bodova za predavače koji su članovi Komore, saglasno Pravilniku o kontinuiranom profesionalnom usavršavanju članova Inženjerske komore Srbije, br. 3788/1-13. od  25.11.2014.g. i br.1047 od 01.06.2018.g.
Visina kotizacije Inženjerske komore Srbije za prisustvo na seminaru iznosi 300,00 dinara, sa uračunatim PDV-om i ista se uplaćuje na tekući račun Inženjerske komore Srbije 160-40916-33. Dokaz o uplati dostavlja se na dan održavanja seminara.  

Prijavite se
Ime: *
Prezime: *
Broj licence: *
E-mail: *
 
Spisak prijavljenih učesnika:
SEMINAR ARHITEKTI/PROJEKTANTI/PRAKTIČARI Arhitektura i materijali: koje su inovacije u praksi, novi materijali i njihova primena, kako vršiti rekonstrukcije objekata u okviru programa 14. Beogradske Internacionalne Nedelje Arhitekture BINA 2019
1. Ljubica Rašković, 300L84512
2. Živorad Spasić, 410E72510
3. Branko Tašić, 411L29318
4. Vedran Latinčić, 300L64712
5. Siniša Ivanković, 310637503
6. Marija Dubljević, 300167703
7. Ivana Kostić, 314J37010
8. Stefan Zarić, 411J74816
9. Irena Vučković, 300I81910
10. Dejan Stojadinović, 410K50217
11. Gordana Petrović, 315E23207
12. Nebojša Rakić, 310A98105
13. Mihailo Popović, 310M25213
14. Dragana Jablan, 310414903
15. Svetlana Pavlović, 300P33217
16. Slađana Savić, 300E43607
17. Igor Čubra, 300C05205
18. Tarik Abdalla, 410I96714
19. Marela Jakovljević, 400H63213
20. Milan Stefanović, 400511704
21. Željko Kerleta, 300G01008
22. Mladen Jovanović, 310I22009
23. Boris Ševo, 300N13514
24. Aleksandra Popović, 300B22505
25. Zoran Ristović, 410J33415
26. Marija Žakula, 300N07714
27. Dušica Jević, 300668504
28. Kosana Rošulj, 300509103
29. Nenad Bogosavljević, 300666704
30. Veljko Rajković, 310P43217
31. Nevena Virijević, 310R13618
32. Vladimir Tomašević, 410190703
33. Jelena Simić, 300J00510
34. Slavko Šarić, 300529003
35. Natalija Bojović, 300407703
36. Biljana Radović, 300R08718
37. Mira Janjić, 410035903
38. Ljilja Janjić, 410035803
39. Milovan Đurić, 310K51411
40. Višnja Vušković Minić, 300M34213
41. Jelena Grba, 300L31912
42. Jelena Pavlović, 300G97108
43. Danijela Jovanović, 300P90718
44. Tanja Đurčević, 400H09412
45. Dejana Jovanović, 300G25308
46. Dubravka Marić, 300A85705
47. Zorica Jovanović, 300786204
48. Boško Kesić, 300698404
49. Nataša Jasen-Tomić, 300452103
50. Nataša Parlić, 411J30215
51. Veselin Čović, 381011312
52. Aleksandra Živković, 300I76910
53. Vedrana Lazić, 410189803
54. Aleksandra Rabrenović, 410318203
55. Darinka Lukić, 300007403
56. Budimir Savić, 310252203
57. Borivoje Marković, 310F10007
58. Gordana Raca, 300741804
59. Ana Stevanović Mitrović, 300J77311
60. Tamara Tošić, 300D57006
61. Olivera Drača, 300080603
62. Snežana Lukić-Zečević, 300274203
63. Vesna Lukić, 300E02506
64. Branka Petrović-Pavlović, 410162403
65. Boban Tošić, 373B15805
66. Aleksandar Hajdin, 310545603
67. Emilija Nikolić, 300H22109
68. Čedomir Lazić, 381083413
69. Dragan Mikić, 310F83608
70. Ivan Mijušković, 300E65607
71. Nebojša Rakić, 310P53917
72. Dragana Stanković, 300R17018
73. Slađana Milosavljević, 373G64808
74. Zorana Jovanović, 300C84606
75. Lidija Avramović, 300919404
76. Zoran Blagojević, 419H88713
77. Dijana Džalto Urošević, 300B88805
78. Nevena Latas, 300665904
79. Andreja Ličanin, 300N87415
80. Vujica Vujić, 311I92410
81. Predrag Živković, 410K29917
82. Verica Šehović, 410C20208
83. Aleksandar Leposavić, 414314503
84. Aleksandra Marić, 300R14618
21. oktobar 2019.
 
English
Pretraga članova IKS
Pretraga referenci
Lične prezentacije
Ponude zaposlenja (1)
Promovisanje kompanija
Galerija
Forum









Prijava na sistem
Korisničko ime
Lozinka



Pretraga sajta