Početna strana  
 O Komori >
 Baza propisa
 Akti Komore
 Sud časti >
 Izvršni odbori >
 Veća
 Regionalni odbori
 Stručni ispiti
 Permanentna obuka
 Regionalne kancelarije >
 Izdavanje licenci >
 Registar
 Članovi >
 Vesti i događaji >
 Osiguranje članova
 Glasnik IKS >
 Postanite član Komore
 Linkovi
 Kontakt
 
Informacije sa sednica
Skupštine >>
Upravnog odbora >>
Nadzornog odbora >>

Videoteka predavanja



Materijali sa predavanja
Permanentna obuka
(bodovana predavanja)
Permanentno usavršavanje
(po starom programu)
Program regionalnih odbora


Brzi linkovi
Najčešća pitanja i odgovori
Katalog srpskih standarda i srodnih dokumenata
Informacije o članarini
Postupak za izdavanje licence
Zahtev za promenu ličnih podataka
Mirovanje članstva
 
:: Naslovna strana > Prezentacije, predavanja, kursevi, seminari, okrugli stolovi > OSTALO > SEMINAR ARHITEKTI/PROJEKTANTI/PRAKTIČARI Arhitektu...
 
Prezentacije,predavanja,kursevi,seminari,okrugli stolovi 
Prijava 
OSTALO 
Šifra 7891
Naziv SEMINAR ARHITEKTI/PROJEKTANTI/PRAKTIČARI Arhitektura i materijali: koje su inovacije u praksi, novi materijali i njihova primena, kako vršiti rekonstrukcije objekata u okviru programa 14. Beogradske Internacionalne Nedelje Arhitekture BINA 2019
Ciljne grupe 300, 301, 302, 381, 400, 401, 800, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 373, 410, 411, 412, 413, 414, 415, 418, 800, 812, 700, 712, 419, 474.
Oblast Arhitektura, građevina
Predavači Bratislav Tošković, dipl. inž. arh,
Marija Konstandinidis Mijušković, dipl. inž. arh,
Olga Lazarević, dipl. inž. arh,
Lidija Popović, dipl. inž. arh,
Aleksandar Đikanović, dipl. inž. arh, 
Goran Stoiljković, dipl. inž. arh,
Vladimir Lazić, dipl. inž. arh,
Ivana Lovrinčević, dipl. inž. arh,
Anđela Karabašević,  dipl. inž. arh,
Vladislav Sudžum, dipl. inž. arh.
Termin održavanja 13. maj 2019. godine
Početak: 10:00 časova (do 17h).
Mesto održavanja Hotel Crowne plaza, I sprat, sala Aegean
Cilj i očekivani rezultati Upoznavanje sa visokim kvalitetom najnovijih materijala i načina ugradnje kao i vizuelnih i dizajnerskih rešenja kojima je moguće unaprediti i inovirati projektovanje objekata, kompleksa i celina.
Napomena Predavanje je vrednovano sa 5 bodova za učesnike, odnosno 10 bodova za predavače koji su članovi Komore, saglasno Pravilniku o kontinuiranom profesionalnom usavršavanju članova Inženjerske komore Srbije, br. 3788/1-13. od  25.11.2014.g. i br.1047 od 01.06.2018.g.
Visina kotizacije Inženjerske komore Srbije za prisustvo na seminaru iznosi 300,00 dinara, sa uračunatim PDV-om i ista se uplaćuje na tekući račun Inženjerske komore Srbije 160-40916-33. Dokaz o uplati dostavlja se na dan održavanja seminara. 

PRIJAVLJIVANJE JE ZAVRŠENO
 
Spisak prijavljenih učesnika:
SEMINAR ARHITEKTI/PROJEKTANTI/PRAKTIČARI Arhitektura i materijali: koje su inovacije u praksi, novi materijali i njihova primena, kako vršiti rekonstrukcije objekata u okviru programa 14. Beogradske Internacionalne Nedelje Arhitekture BINA 2019
1. Ljubica Rašković, 300L84512
2. Živorad Spasić, 410E72510
3. Branko Tašić, 411L29318
4. Vedran Latinčić, 300L64712
5. Siniša Ivanković, 310637503
6. Ivana Kostić, 314J37010
7. Stefan Zarić, 411J74816
8. Irena Vučković, 300I81910
9. Dejan Stojadinović, 410K50217
10. Gordana Petrović, 315E23207
11. Nebojša Rakić, 310A98105
12. Mihailo Popović, 310M25213
13. Dragana Jablan, 310414903
14. Svetlana Pavlović, 300P33217
15. Slađana Savić, 300E43607
16. Igor Čubra, 300C05205
17. Tarik Abdalla, 410I96714
18. Marela Jakovljević, 400H63213
19. Milan Stefanović, 400511704
20. Mladen Jovanović, 310I22009
21. Boris Ševo, 300N13514
22. Zoran Ristović, 410J33415
23. Marija Žakula, 300N07714
24. Dušica Jević, 300668504
25. Kosana Rošulj, 300509103
26. Nenad Bogosavljević, 300666704
27. Veljko Rajković, 310P43217
28. Nevena Virijević, 310R13618
29. Vladimir Tomašević, 410190703
30. Jelena Simić, 300J00510
31. Slavko Šarić, 300529003
32. Natalija Bojović, 300407703
33. Milovan Đurić, 310K51411
34. Višnja Vušković Minić, 300M34213
35. Jelena Grba Gvozdenac, 300L31912
36. Jelena Pavlović, 300G97108
37. Danijela Jovanović, 300P90718
38. Tanja Đurčević, 400H09412
39. Dejana Jovanović, 300G25308
40. Dubravka Marić, 300A85705
41. Zorica Jovanović, 300786204
42. Nataša Jasen-Tomić, 300452103
43. Nataša Parlić, 411J30215
44. Veselin Čović, 381011312
45. Aleksandra Živković, 300I76910
46. Vedrana Lazić, 410189803
47. Aleksandra Rabrenović, 410318203
48. Darinka Lukić, 300007403
49. Borivoje Marković, 310F10007
50. Gordana Raca, 300741804
51. Ana Stevanović Mitrović, 300J77311
52. Tamara Tošić, 300D57006
53. Olivera Drača, 300080603
54. Snežana Lukić-Zečević, 300274203
55. Vesna Lukić, 300E02506
56. Branka Petrović-Pavlović, 410162403
57. Boban Tošić, 373B15805
58. Aleksandar Hajdin, 310545603
59. Emilija Nikolić, 300H22109
60. Čedomir Lazić, 381083413
61. Dragan Mikić, 310F83608
62. Ivan Mijušković, 300E65607
63. Nebojša Rakić, 310P53917
64. Dragana Stanković, 300R17018
65. Slađana Milosavljević, 373G64808
66. Zorana Jovanović, 300C84606
67. Lidija Avramović, 300919404
68. Zoran Blagojević, 419H88713
69. Dijana Džalto Urošević, 300B88805
70. Andreja Ličanin, 300N87415
71. Vujica Vujić, 311I92410
72. Verica Šehović, 410C20208
26. novembar 2022.
eng English
Pretraga članova IKS
Pretraga referenci
Lične prezentacije
Ponude zaposlenja (27)
Potražnja zaposlenja (0)
Promovisanje kompanija
Fotogalerija

facebook /

glasnik

glasnik

covid19

glasnik

inoaktivnosti

Prijava na sistem
Korisničko ime
Lozinka

peri

iksmobnet


hram
 
Literatura