Početna strana  
 O Komori >
 Baza propisa
 Akti Komore
 Sud časti >
 Izvršni odbori >
 Veća
 Regionalni odbori
 Stručni ispiti
 Permanentna obuka
 Regionalne kancelarije >
 Izdavanje licenci >
 Registar
 Članovi >
 Vesti i događaji >
 Osiguranje članova
 Glasnik IKS >
 Postanite član Komore
 Linkovi
 Kontakt
 
Informacije sa sednica
Skupštine >>
Upravnog odbora >>
Nadzornog odbora >>

Videoteka predavanja



Materijali sa predavanja
Permanentna obuka
(bodovana predavanja)
Permanentno usavršavanje
(po starom programu)
Program regionalnih odbora


Brzi linkovi
Najčešća pitanja i odgovori
Katalog srpskih standarda i srodnih dokumenata
Informacije o članarini
Postupak za izdavanje licence
Zahtev za promenu ličnih podataka
Mirovanje članstva
 
:: Naslovna strana > Prezentacije, predavanja, kursevi, seminari, okrugli stolovi > OSTALO > Arhitektura - estetika
 
Prezentacije,predavanja,kursevi,seminari,okrugli stolovi 
Prijava 
OSTALO 
Šifra 7192
Naziv Arhitektura - estetika
Ciljne grupe 100, 200, 201, 202, 203, 300, 301, 302, 381, 330, 332, 333, 336, 369, 370, 371, 372, 373, 375, 376, 377, 391, 392, 393, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318, 350, 351, 352, 353, 385, 400, 401, 430, 432, 434, 436, 469, 470, 473, 474, 475, 476, 477, 491, 492, 493, 410, 411, 412, 413, 414, 415, 418, 450, 451, 453, 471, 475, 485, 419, 700, 712, 750, 753, 771, 730, 770, 800, 812, 850, 853, 871, 830, 870
Oblast Arhitektura
Predavači Vanredni prof. dr Jelena Atanasijević, dipl.inž.arh.
Program Predstavljanje arhitekture realizovane kao energetski efikasni objekti, sa  posebnim osvrtom na posredne uticaje izabranih sistema na arhitekturu objekta. Unapređenje odnosa prema  fazi projektovanja objekta i primarnim odlukama vezanim za izbor energetski efikasnih sistema prilikom projektovanja objekata. Prikaz istraživačkog rada koji se tiče postizanja kuće nulte cene energije simulacijom u programu EnergyPlus, na primeru postojeće stare termički neizolovane kuće.
Termin održavanja Utorak, 25. septembar 2018. godine u 12:00 časova
Mesto održavanja Kragujevac, ul. Kralja Petra I 23 (Pešačka zona, Trg kod Krsta) Velika sala Direkcije za urbanizam
Cilj i očekivani rezultati Upoznavanje sa različitim metodama u projektantskom postupku koje utiču na estetiku objekata
Napomena Vrednovanje:  Predavanje je vrednovano sa 5 bodova za prijavljene učesnike, odnosno 10 bodova za predavače koji su članovi Komore, saglasno Pravilniku o kontinuiranom profesionalnom usavršavanju članova Inženjerske komore Srbije, br.3788/1-13. od  25.11.2014.g. i br.1047 od 01.06.2018.g.

Prijava
PRIJAVLJIVANJE VIŠE NIJE MOGUĆE JER BROJ PRIJAVLJENIH PREVAZILAZI UKUPAN MAKSIMALNI BROJ UČESNIKA PREDVIĐEN ZA OVAJ DOGAĐAJ - 50 + 20%
 
Spisak prijavljenih učesnika:
Arhitektura - estetika
1. Marko Jovičić, 300N64014
2. Desanka Pavlović, 300054403
3. Jovana Šević, 300P36317
4. Petar Milosavljević, 370M72113
5. Goran Pavlović, 311G75408
6. Darko Milenić, 450J04015
7. Milan Stanić, 350038403
8. Ivan Petrović, 300A26004
9. Dejan Ilić, 300148003
10. Jelena Borota, 330O86516
11. Zoran Milojković, 300531203
12. Ivan Marković, 300J22810
13. Gordana Vračarić, 350076103
14. Ivan Radulović, 200096407
15. Miroslav Čairović, 311357803
16. Goran Simeunović, 350106403
17. Miodrag Mitić, 311279203
18. Predrag Dimitrijević, 201019203
19. Bojan Stanojević, 300K94712
20. Dragan Planić, 372N91815
21. Olivera Bošković, 330157003
22. Zoran Gajić, 300505903
23. Tatjana Ranđelović-Jovanović, 317839104
24. Goran Ristić, 330226803
25. Bojan Vulović, 800197916
26. Dragiša Antić, 450B89807
27. Bogdan Todorović, 430C22308
28. Zoran Radonjić, 350A36204
29. Jelena Stefanović, 300N84315
30. Vojislav Popović, 310L25712
31. Slobodan Aleksić, 311419203
32. Čedomir Šorak, 350C21005
33. Mile Šiljak, 330C34805
34. Milan Trifunović, 372M77913
35. Nikola Timotijević, 350F93208
36. Dragan Antonijević, 350609603
37. Vlado Čuturilo, 350181803
38. Svetlana Milanović, 300C04305
39. Saša Milenković, 203122610
40. Rajko Veličanin, 352E76607
41. Dragan Josipović, 350870604
42. Miloš Matić, 333I11309
43. Goran Janošević, 310A98305
44. Vladimir Stevanović, 310P95918
45. Dragana Dimitrijević, 300F67007
46. Filip Sekulić, 300P52117
47. Ranko Grbo, 300122103
48. Milan Ostojić, 353O43315
49. Dragan Milić, 330I10909
50. Božana Stefanović, 411F63611


51. Radomir Miljojković, 411977406
52. Željko Rvović, 330D28106
53. Marko Ristić, 353I53210
19. septembar 2021.
eng English
Pretraga članova IKS
Pretraga referenci
Lične prezentacije
Ponude zaposlenja (19)
Potražnja zaposlenja (0)
Promovisanje kompanija
Fotogalerija

facebook /

glasnik

glasnik

covid19

glasnik

inoaktivnosti

Prijava na sistem
Korisničko ime
Lozinka

iksmobnet


hram