Početna strana  
 O Komori >
 Baza propisa
 Akti Komore
 Sud časti >
 Matične sekcije >
 Stručni ispiti
Permanentna obuka
 Regionalne kancelarije >
 Licenciranje >
 Članovi >
 Vesti i događaji >
 Osiguranje članova
 Glasnik IKS >
 Linkovi
 Kontakt
 
Sednice
Skupština >>
Upravni odbor >>
Nadzorni odbor >>

Videoteka predavanja



Materijali sa predavanja
Permanentna obuka
(bodovana predavanja)
Permanentno usavršavanje
(po starom programu)
Program regionalnih odbora


Brzi linkovi
Katalog srpskih standarda i srodnih dokumenata
Informacije o članarini
Postupak za izdavanje licence
Zahtev za promenu ličnih podataka
Mirovanje članstva
Inženjerska komora Srbije - Matična sekcija urbanista je sponzor elektronske publikacije o urbanom dizajnu koju možete pogledati na sajtu www.urbandesign.rs
YouTube kanal Komore
 
:: Naslovna strana > Prezentacije, predavanja, kursevi, seminari, okrugli stolovi > OSTALO > BIM - Building Information Modeling Revolucija kom...
 
Prezentacije,predavanja,kursevi,seminari,okrugli stolovi 
Prijava 
OSTALO 
Šifra 7119
Naziv BIM - Building Information Modeling Revolucija komunikacije u građevinarstvu
Ciljne grupe 300 - Odgovorni projektant arhitektonskih projekata, uređenja slobodnih prostora i unutrašnjih instalacija vodovoda i kanalizacije
301 - Odgovorni projektant konstrukcija objekata visokogradnje
302 - Odgovorni projektant konstrukcija arhitektonskih projekata
381 - Odgovorni inženjer za energetsku efikasnost zgrada
310 - Odgovorni projektant građevinskih konstrukcija objekata visokogradnje, niskogradnje i hidrogradnje
311 - Odgovorni projektant građevinskih konstrukcija objekata visokogradnje
312 - Odgovorni projektant građevinskih konstrukcija objekata niskogradnje
313 - Odgovorni projektant građevinskih objekata hidrogradnje
314 - Odgovorni projektant hidrotehničkih objekata i instalacija vodovoda i kanalizacije
315 - Odgovorni projektant saobraćajnica
316 - Odgovorni projektant objekata građevinske geotehnike
317 - Odgovorni projektant građevinskih konstrukcija i arhitektonskih projekata
318 - Odgovorni projektant drumskih saobraćajnica
381 - Odgovorni inženjer za energetsku efikasnost zgrada
330 - Odgovorni projektant termotehnike, termoenergetike, procesne i gasne tehnike
332 - Odgovorni projektant mašinskih instalacija objekata vodosnabdevanja i industrijskih voda, hidrotehnike i hidroenergetike
333 - Odgovorni projektant transportnih sredstava, skladišta i mašinskih konstrukcija i tehnologije
336 - Odgovorni projektant sistema upravljanja mašinskih postrojenja - automatika, merenja i upravljanja
381 - Odgovorni inženjer za energetsku efikasnost zgrada
350 - Odgovorni projektant elektroenergetskih instalacija niskog i srednjeg napona
351 - Odgovorni projektant elektroenergetskih instalacija visokog i srednjeg napona - razvodna postrojenja i prenos električne energije
352 - Odgovorni projektant upravljanja elektromotornim pogonima - automatika, merenja i regulacija
353 - Odgovorni projektant telekomunikacionih mreža i sistema
381 - Odgovorni inženjer za energetsku efikasnost zgrada
400 - Odgovorni izvođač radova objekata visokogradnje i unutrašnjih instalacija vodovoda i kanalizacije
401 - Odgovorni izvođač radova arhitektonsko-građevinskih konstrukcija i građevinsko-zanatskih radova na objektima visokogradnje
410 - Odgovorni izvođač radova građevinskih konstrukcija i građevinsko - zanatskih radova na objektima visokogradnje, niskogradnje i hidrogradnje.
411 - Odgovorni izvođač radova građevinskih konstrukcija i građevinsko - zanatskih radova na objektima visokogradnje
412 - Odgovorni izvođač radova građevinskih konstrukcija i građevinsko - zanatskih radova na objektima niskogradnje
413 - Odgovorni izvođač radova građevinskih konstrukcija i građevinsko-zanatskih radova na objektima hidrogradnje
414 - Odgovorni izvođač radova hidrotehničkih objekata i instalacija vodovoda i kanalizacije
430 - Odgovorni izvođač radova termotehnike, termoenergetike, procesne i gasne tehnike
432 - Odgovorni izvođač radova mašinskih instalacija objekata vodosnabdevanja i industrijskih voda, hidrotehnike i hidroenergetike
434 - Odgovorni izvođač radova transportnih sredstava, skladišta i mašinskih konstrukcija i tehnologija
436 - Odgovorni izvođač radova sistema upravljanja mašinskih postrojenja - automatika, merenja i upravljanja
450 - Odgovorni izvođač radova elektroenergetskih instalacija niskog i srednjeg napona
451 - Odgovorni izvođač radova elektroenergetskih instalacija visokog i srednjeg napona - razvodna postrojenja i prenos električne energije
453 - Odgovorni izvođač radova telekomunikacionih mreža i sistema
419 - Odgovorni izvođač radova - menadžer u graditeljstvu
800 - Odgovorni izvođač građevinskih radova na objektima visokogradnje
800 - Odgovorni izvođač građevinskih radova na objektima visokogradnje
812 - Odgovorni izvođač građevinskih radova na objektima niskogradnje
830 - Odgovorni izvođač mašinskih instalacija
850 - Odgovorni izvođač elektroenergetskih radova niskog napona u zgradama (objektima)
853 - Odgovorni izvođač telekomunikacionih radova u zgradama (objektima)
Oblast Građevinska industrijaProjektovanje, izvođenje i održavanje građevinskih objekata sa svim instalacijama.
Predavači Ivan Hajzler; "hiCAD", Novi Sad
Žolt Ivanovič, MA; "hiCAD", Novi Sad
Laslo Teke; "GRAPHISOFT", Budimpešta
Gergelj Kmeti, MA; "GRAPHISOFT", Budimpešta
Gordana Radonić, MA; "GRAPHISOFT", Budimpešta
Marin Račić, MA; "3D ART", Rijeka
Termin održavanja Četvrtak, 15. decembar 2016. godine, sa početkom u 12,00 časova.
Mesto održavanja Sedište Inženjerske komore Srbije u Beogradu, ul. Bulevar vojvode Mišića 37/II
Cilj i očekivani rezultati Prenošenje informacija projektantima i izvođačima radova o najnovim trendovima u BIM tehnologiji, izrade dokumentacije i komunikacije u građevinskoj industriji.
Napomena Predavanje je vrednovano sa 5 bodova za polaznike i 10 bodova za predavače koji su članovi Komore i uvršćeno u Program obuke kontinuiranog (permanentnog) profesionalnog usavršavanja članova Inženjerske komore Srbije iz oblasti Nacionalnog programa za 2016. godinu.
Visina kotizacije za prisustvo na predavanju iznosi 200,00 dinara po polazniku, sa uračunatim PDV-om. Kotizacija se uplaćuje na tekući račun Inženjerske komore Srbije, broj 160-40916-33. Poziv na broj: 7119 i broj bilo koje licence; model se ne unosi, ostaje prazan. Dokaz o uplati dostavlja se na dan održavanja predavanja.
Očekivano trajanje predavanja: do 3h
 

Prijava
PRIJAVLJIVANJE VIŠE NIJE MOGUĆE JER BROJ PRIJAVLJENIH PREVAZILAZI UKUPAN MAKSIMALNI BROJ UČESNIKA PREDVIĐEN ZA OVAJ DOGAĐAJ - 130 + 20%
 
Spisak prijavljenih učesnika:
BIM - Building Information Modeling Revolucija komunikacije u građevinarstvu
1. Slađana Kovačević, 300K70111
2. Duško Božović, 314282103
3. Natalija Pajić, 300H11509
4. Višnja Tintor, 300D01506
5. Nikola Rakić, 300H01209
6. Jožef Feher, 310J09910
7. Slobodan Jevđenović, 300825704
8. Miroljub Životić, 300328903
9. Aleksandar Paunović, 414276303
10. Rade Vasiljević, 333L37812
11. Pavle Petrović, 434894505
12. Nada Gomilanović Femić, 414960805
13. Nataša Živanović, 310J10010
14. Dragan Čamagić, 310H75709
15. Nenad Aleksić, 314E08506
16. Olivera Luković, 410C14307
17. Milica Jelenić, 300N22814
18. Aleksandra Arsić, 300L57312
19. Aleksandar Radivojša, 453930605
20. Aleksandar Petrović, 311K13611
21. Miloš Jakovljević, 350216603
22. Slobodan Stanić, 300I99610
23. Aleksandar Pandrc, 414127903
24. Bojan Bogdanović, 381117614
25. Vojislav Todorović, 315H57309
26. Borislav Plamenac, 310629903
27. Boško Radovanović, 310014403
28. Tatjana Otašević, 310636403
29. Aleksandar Hajdin, 310545603
30. Goran Mitić, 300803404
31. Emina Bibić, 300315803
32. Zorana Ristić, 300116603
33. Božidar Ršumović, 471J22815
34. Predrag Vasić, 353B83205
35. Dejan Milošević, 453664704
36. Danilo Karalejić, 353G35408
37. Božidar Krekić, 471988006
38. Dejan Cvetković, 411B37907
39. Branko Srbulović, 300G11508
40. Dejan Milojević, 350107603
41. Selimir Stepanović, 300405003
42. Željko Ašanin, 471500204
43. Branibor Atanacković, 434E71510
44. Branko Tepavac, 414025603
45. Jasna Mijatović, 300M29813
46. Aleksandra Cerović, 310C07005
47. Sonja Stanković, 410G78912
48. Aleksandra Lukić, 300L84012
49. Borisav Krstić, 432922005
50. Žarko Zogović, 353B79505
51. Aleksandra Petrović, 351C38805
52. Saša Đorđević, 300879604
53. Branka Ćetković, 350B04105
54. Dejan Paunović, 351453203
55. Čedo Gudurić, 310I84910
56. Vladan Prvulović, 310O43615
57. Ivana Stojanović, 800146510
58. Aleksandar Babić, 351N21114
59. Danijela Klajn, 300N74514
60. Goran Miškić, 830140510
61. Dejan Mićić, 300J34410
62. Nada Petrović, 411H75613
63. Katarina Vujanac Ćirković, 300D74506
64. Svetlana Nikolić, 800179513
65. Tomislav Jevtić, 310A15904
66. Blaženka Đumić, 410I39714
67. Vladimir Đerman, 310K41511
68. Branko Jakšić, 451G94012
69. Spomenka Urošević, 300166003
70. Dalibor Nikić, 300L01812
71. Dragana Marjanović, 350I88710
72. Đorđe Radović, 314H77409
73. Marko Nikolić, 350O64416
74. Vesna Ilić-Milovanović, 350075903
75. Vesna Cvijović, 300M39813
76. Bogdan Đumić, 410I39814
77. Marijana Jakšić, 310O90016
78. Dubravka Vozar, 311L48512
79. Bojana Despotović, 300E38207
80. Lazar Marjanović, 350767104
81. Dragan Draganić, 430000703
82. Ljiljana Dimkić, 300D36406
83. Tatjana Bigović, 381136315
84. Milan Daković, 381108213
85. Aleksandar Podunavac, 330607903
86. Dragana Šamara, 300I34510
87. Dragana Bulić, 410D99509
88. Lidija Avramović, 300919404
89. Nikola Graovac, 300L31812
90. Goran Tadić, 310A39804
91. Ivan Palić, 853185114
92. Biljana Bezbradica, 300149903
93. Ivan Filipović, 353H56709
94. Ana Niković, 300K78511
95. Milica Dumeljić, 400I25114
96. Ivana Alempijević, 300N63914
97. Zorica Koprivica, 410C34108
98. Jasmina Pavlović, 300996904
99. Barbara Ilić, 310F42707
100. Jasmina Dimoski, 432D59009
101. Jelena Ivkov, 300528103
102. Bratislav Ilić, 301D59606
103. Jelena Stefanović, 310N05514
104. Dušan Lekić, 351M86913
105. Sandra Filipović, 310N34414
106. Dragana Jokanović, 315140403
107. Biljana Grbić-Staletović, 411511404
108. Nenad Jokić, 310751104
109. Katarina Kostadinović, 310G36508
110. Julijana Todorović, 310N15014
111. Jelena Mutina, 350F71308
112. Julija Drašković Anđelković, 300D71606
113. Dušan Popović, 310278803
114. Jelena Pavlović, 300N87915
115. Jelena Jovanović, 350D10106
116. Vlade Anđelković, 350G56308
117. Kosana Rošulj, 300509103
118. Ana Kljajić, 300L39612
119. Zorana Ćurguz, 300672204
120. Vesna Popović, 300235503
121. Duško Stojanović, 410I68714
122. Jasmina Lončarević Šelken, 410643004
123. Kosta Gligorić, 300J50210
124. Mladen Koprivica, 353D25206
125. Tatjana Petrov, 300D95206
126. Lazar Anđelić, 314L37212
127. Mirjana Džudović, 310E17506
128. Jelenko Rosić, 381030012
129. Dragana Majstorović, 410543804
130. Rade Marčetić, 314O04715


131. Duško Savić, 410366303
132. Vojin Jeličić, 350B90605
133. Dragoljub Tomović, 300333903
134. Jelena Milošević, 300K47511
135. Aleksandar Traparić, 350A34004
136. Marina Vladimirova-Dimitrijević, 310203703
137. Vesna Medić-Tomović, 300237503
138. Sara Bićanin, 300O03615
139. Dragana Bradonjić, 300E38707
140. Vladimir Grijak, 300H93809
141. Dragana Stanković, 381159616
142. Olgica Danković, 300G51208
143. Dragoslav Joksimović, 330434303
144. Dejan Ilić, 300148003
145. Novak Vasiljević, 333M31513
146. Milena Milićević, 310F82908
147. Stefan Latas, 300P07616
148. Srđan Milićević, 350N81615
149. Milena Topalović, 352C80606
150. Milan Stojanović, 350F80108
151. Ljiljana Živanović, 350496203
152. Ljiljana Nišić-Kapor, 352290903
153. Slavica Filipović, 310306303
154. Ljiljana Babić-Topalov, 300050903
155. Draško Mitić, 300F52407
156. Slobodan Dodić, 350346603
157. Petko Šišović, 450754004
19. novembar 2019.
 
English
Pretraga članova IKS
Pretraga referenci
Lične prezentacije
Ponude zaposlenja (1)
Promovisanje kompanija
Galerija
Forum









Prijava na sistem
Korisničko ime
Lozinka



Pretraga sajta