1. Uvod
2. Izazovi u realizaciji proizvoda
3. Podrška digitalnom konceptu projektovanja
4. Kompletnost alata za izradu prototipa
5. Podrška kontinuitetu projektovanja - prelaz sa 2D na 3D CAD
6. Saradnja sa drugim izvorima podataka
7. Simulacija i optimizacija proizvoda
8. Vizuelizacija i Marketing u projektovanju proizvoda
Termin održavanja
Ponedeljak 06. jun 2016. godine
Početak: 14:00 časova
Mesto održavanja
Inženjerska komora Srbije
Regionalna kancelarija Beograd
Bulevar Vojvode Mišića 37, Beograd
Cilj i očekivani rezultati
Cilj predavanja je: sagledavanje primene softvera u projektovanju digitalnog proizvoda u mašinstvu. Komunikacija i saradnja mašinskih inženjera sa inženjerima drugih tehničkih disciplina, arhitektama i građevinskim inženjerima, u realizaciji građevinskih objekata.
Napomena
Predavanje je vrednovano sa 5 bodova za učesnike koji prisustvuju predavanju, saglasno Pravilniku o kontinuiranom profesionalnom usavršavanju .
Kotizacija Inženjerske komore Srbije: Visina kotizacije za prisustvo na predavanju iznosi 200 dinara po osobi, sa uračunatim PDV-om. Kotizacija se uplaćuje na tekući račun Inženjerske komore Srbije, broj 160-40916-33. Poziv na broj: 6922, model se ne unosi, ostaje prazan. Dokaz o uplati dostavlja se na dan održavanja predavanja.
Spisak prijavljenih učesnika: Digitalni prototip u mašinstvu - projektovanje proizvoda