Početna strana  
 O Komori >
 Baza propisa
 Akti Komore
 Sud časti >
 Stručni ispiti
 Permanentna obuka
 Regionalne kancelarije >
 Licenciranje >
 Članovi >
 Vesti i događaji >
 Osiguranje članova
 Glasnik IKS >
 Linkovi
 Kontakt
 
Sednice
Skupština >>
Upravni odbor >>
Nadzorni odbor >>

Videoteka predavanja



Materijali sa predavanja
Permanentna obuka
(bodovana predavanja)
Permanentno usavršavanje
(po starom programu)
Program regionalnih odbora


Brzi linkovi
Katalog srpskih standarda i srodnih dokumenata
Informacije o članarini
Postupak za izdavanje licence
Zahtev za promenu ličnih podataka
Mirovanje članstva
Inženjerska komora Srbije - Matična sekcija urbanista je sponzor elektronske publikacije o urbanom dizajnu koju možete pogledati na sajtu www.urbandesign.rs
YouTube kanal Komore
 
:: Naslovna strana > Prezentacije, predavanja, kursevi, seminari, okrugli stolovi > OSTALO > Preporuke za izbor prostornog rasporeda (arhitektu...
 
Prezentacije,predavanja,kursevi,seminari,okrugli stolovi 
Prijava 
OSTALO 
Šifra 6916
Naziv Preporuke za izbor prostornog rasporeda (arhitekture) niskonaponskih mreža i instalacija
Ciljne grupe Licencirani inženjeri svih struka
Organizator Regionalni odbori podsekcije diplomiranih inženjera elektrotehnike regionalnog centra Kraljevo
Predavači Prof. dr Slobodan Bjelić, dipl.inž.el.
Program 11:30-12:30 - Uvod
- Principi na osnovu kojih je rađen nacrt novog pravilnika za  niski napon.
- Uloga direktive o građevinskim proizvodima u električnim instalacijama.
- Osnovni principi Pravilnika o električnoj opremi namenjenoj za upotrebu u okviru određenih granica napona.
- Pravilnik o bezbednosti mašina i električne instalacije niskog napona.
- Zaključak
12:30 - Diskusija - pitanja i odgovori
Termin održavanja Sreda, 08. jun 2016. godine
početak: 11:30 časova
Mesto održavanja Kraljevo, ul. Omladinska br. 2
Mala sala I sprat, Regionalne privredne komore Kraljevo
Cilj i očekivani rezultati Upoznavanje učesnika sa novinama u projektovanju, izvođenju, verifikaciji i izboru prostornog rasporeda niskonaponskih mreža i instalacija.
Napomena Predavanje je vrednovano sa 5 bodova za prijavljene učesnike, odnosno 10 bodova za predavače koji su članovi Komore i uvršćeno u Program obuke kontinuiranog (permanentnog) profesionalnog usavršavanja članova Inženjerske komore Srbije iz oblasti Nacionalnog programa za 2016.godinu. 

Prijava
PRIJAVLJIVANJE VIŠE NIJE MOGUĆE JER BROJ PRIJAVLJENIH PREVAZILAZI UKUPAN MAKSIMALNI BROJ UČESNIKA PREDVIĐEN ZA OVAJ DOGAĐAJ - 60 + 20%
 
Spisak prijavljenih učesnika:
Preporuke za izbor prostornog rasporeda (arhitekture) niskonaponskih mreža i instalacija
1. Dejan Bošković, 350O11915
2. Milan Veljović, 353N34214
3. Dragan Pecović, 311C74806
4. Marko Kuzeljević, 310L17012
5. Senko Gligorov, 350C74306
6. Momir Stanković, 311113603
7. Miroslav Josipović, 350921004
8. Miroslav Obradović, 350286503
9. Lenčo Gligorov, 350182103
10. Nikola Pavlović, 350O61516
11. Aleksandar Todorović, 451231103
12. Ivan Glišić, 314I57610
13. Saša Čolić, 353C33705
14. Rade Živković, 353A94905
15. Branislav Nikolić, 353J89511
16. Dragan Kuzmanov, 350163703
17. Zlatibor Kramarić, 300148103
18. Gordana Đuričić, 317839604
19. Ivan Debljović, 317F52807
20. Radoje Petrović, 350071403
21. Nenad Tasić, 300E70807
22. Nataša Novaković, 353F16807
23. Gorica Stevanović, 350I07109
24. Branimir Dunjić, 311206403
25. Vladimir Vučković, 353E90507
26. Marija Savković, 333F15207
27. Dejan Stojković, 350542603
28. Milan Vučković, 350185603
29. Verica Milićević, 350041603
30. Goran Milošević, 350N86615
31. Dejan Rašović, 350D00706
32. Svetlana Vukčević, 300I69010
33. Ivan Stojić, 350A48604
34. Vladan Stefanović, 200092206
35. Nebojša Nićiforović, 350N43314
36. Zvezdan Jovičić, 300273103
37. Ivica Petrović, 350M57813
38. Rodoljub Slavković, 310741104
39. Ana Đorđević, 350B66905
40. Ivan Mijajlović, 453848805
41. Đorđe Mićović, 350654804
42. Marija Dušanka Stefanović, 353074703
43. Ivana Miladinović, 300F94508
44. Dragan Mačužić, 350378003
45. Goran Marenović, 412E33309
46. Dragan Đerković, 350377803
47. Milorad Rumenić, 350B78905
48. Perica Rakovac, 453E05909
49. Mile Savković, 333022403
50. Miljan Marašević, 330B94805
51. Edib Selmanović, 381113714
52. Ljubinko Pešović, 350G09208
53. Ljubiša Vujetić, 350J71211
54. Marko Marković, 352L35212
55. Viktor Kuč, 450F07310
56. Dragan Milojević, 350C32605
57. Jelena Stančev, 350O16715
58. Bogdan Todorović, 381004912
59. Vinko Dobrić, 350I14409
60. Memsudin Prelić, 300A87305


61. Vladimir Tomović, 350B72805
62. Dušan Majstorović, 350041803
63. Miroljub Petrović, 450567404
64. Nikola Bogavac, 453A82106
65. Aleksandar Lešević, 353617503
66. Dobrica Milošević, 350181603
67. Milomir Veličanin, 350611903
68. Dušan Josifović, 350M47713
69. Dalibor Mihajlović, 451D05208
70. Dragoš Lazarević, 350O64516
71. Mirko Savić, 450674204
72. Toma Savković, 371C93006
73. Milivoje Milovanović, 330C52505
18. jul 2019.
 
English
Pretraga članova IKS
Pretraga referenci
Lične prezentacije
Ponude zaposlenja
Promovisanje kompanija
Galerija
Forum










Prijava na sistem
Korisničko ime
Lozinka



Pretraga sajta